| mentholinks a întrebat:

V-ar placea ca vara cand e cald fetele sa umble imbracate doar in bikini?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In latex e mai bine sa umble

| cristi202 a răspuns:

OK... Dar atunci, cand merg cu sotia în dormitor, ce mai dezbrac la ea? happy

| SilentRain a răspuns:

Nu,ar crește rata violurilor considerabil

| Apokales a răspuns:

Adica sa mearga pe strada cu fundul ala rotund si tatele alea ferme?! Eww... nu. Poate-s neatent si ma calca vreo masina pe strada, n-as vrea sa mor cu ea in erectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e prea plin de obsedati oricum

| AndreeaWTS a răspuns:

Adică, obligatoriu?
Sau doar disperatele? laughing
(Te-ai gândit că sunt unele pe care SIGUR n-ai vrea să le vezi doar în bikini? Și n-ai stabilit o limită de vârstă. Grav! )

| Apokales a răspuns (pentru AndreeaWTS):

"Te-ai gândit că sunt unele pe care SIGUR n-ai vrea să le vezi doar în bikini?" - Dovedeste-o!

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Apokales):

laughing Bravo ție.
Înseamnă că apreciezi femeile indiferent cum arată.

| Apokales a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Nu, dar sunt curios de fel. Plus ca imi place sa judec oamenii.

| mentholinks explică (pentru AndreeaWTS):

Nu obligatoriu dar sa devina o moda, sa vedem cum li se falfaie bucile sexoase.