| Nume6 a întrebat:

V-ar plăcea dacă mâine să zicem, ar veni cineva și ne-ar da viaţa din 2005-2010 înapoi? Argumentaţi.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu as vrea. Mai degraba sa o inainteze vreo 6 ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu
nu vreau sa repet, bac, examene, facultate,
nu, sub nicio forma

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

2005 in nici un caz, aveam foarte multe de imbunatatit la mine.
2010-2012 am facut toate tampeniile, dar m-am oprit de bunavoie, nu vreau sa ma intorc acolo.

| Drimmero a răspuns:

2000-2010 sa fie si mai rotunda perioada, mi-ar placea pentru ca vremurile alea mi-au ramas cel mai mult la inima. Fac parte din generatia 90' si vremuri ca alea nu vor mai fi,, totul era mai simplu, eram mai 'tanar', verile din ultimele 2 decenii erau mult mai interesante, era mai multa lume pe afara, aveai ce face, tehnologia era limitata si la vremea aia era varza, iar un motiv in plus sa prefer vremurile alea este pentru ca as mai revedea unele persoane dragi care nu mai sunt acum

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar să nu fie acest schimb de timp pe nedeterminat.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, mersi.

| siriusblack98 a răspuns:

Da,cred ca mi-ar placea. Viata pentru mine cel putin era mai frumoasa si mai simpla. Acum e ca dracu.

| RKBlue a răspuns:

In ce sens?
Ca si cum ne-am intoarce in timp?
Pierdem tot ce avem acum?
Intinerim?

| Anonima163333 a răspuns:

In 2007 m-am nascut si mi-ar placea sa ma intorc atunci.winking