| alexx22 a întrebat:

V-ar placea sa emigrati in Australia?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu m-ar deranja...
Dar daca as avea de ales as alege o destinatie mai exotica...
Thailanda ..sau poate japonia

| Tweetymrrr a răspuns:

Da, e frumos şi acolo. Cu toate că nu mă omor eu cu destinaţia asta.
Succes!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Daaaa:X:X:X cine nu ar vrea macar acolo iti poti face un viitor

| sebysebyca a răspuns:

Eu sunt in australia dar in doresc f mult sa emigrez in romania.aici toti cred ca Romania este singura tara din lume unde stau cainii cu colaci in coada!

| alexx22 explică (pentru sebysebyca):

Haide sa facem un schimb de vize si de statut! Iti dau cetatenia romana pe cea australiana.As fi fericita sa te ajut sa revii in tara asta minunata in care ar creste pitonii cat crengile uriase ale copacilor la cata mizerie este in jur.Stiu ca in Australia, iarba e tunsa la centimetru ca altfel i-ar napadi ganganiile de orice fel.Noroc ca nu e Romania.

| sebysebyca a răspuns (pentru alexx22):

Oricand! lasa-mi id-ul tau in privat!

| bloodyhell a răspuns:

Da eu vreau in Irlanda

| laura1688 a răspuns:

Da de ce nu.