| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Wow,sincer nu ma asteptam la asta, desigur ca e confindential, dar eu o cunosc?

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, ca toată lumea știa asta, în afară de tine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Felicitari,ai primit fundita dupa 135 de raspunsuri, fundita sa o pui in rama undeva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ma incalzeste nimic aceasta funda,, nu am ce face cu ele, nu imi iau de mancare, pentru mine nu au valoare.

135 răspunsuri:
| RAY explică:

Ce esti rea esti fata

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

As putea să scriu toata ziua cât de că cat e Florentina, dar mi-e lene. Chestia e că tu o apreciezi doar pentru că era sinceră și pentru că vorbea cu tine. Dar și eu am fost mereu sincer și cu toate astea mi-ai dat block vreo 2 ani. Și da, probabil consideri că am fost rău si de ****, de aia mi-ai dat block. Deci, dupa cum vezi, actiunile contează mai mult decat faptul ca esti sau nu sincer.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Eu nu inteleg ceva? daca spunea ca vrea un baiat sarac si urat era sincera? repet fata e sincera, daca asta vrea bravo, acum cu materialismul repet cu toti suntem, daca ea isi doreste un baiat cu banii bravo ei, macar e sincera fata

| RAY explică:

Fata tu exagerezi, ai jignit cam mult in seara asta

| Drimmero a răspuns:

O cunosti,, mai mult ca sigur/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ma imbatat in seara asta jur, daca imi spui initiala in privat =felicitare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Slabanoaga? Cum o chema ca am si uitat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

*Florentina*

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Sincer daca ar fi sa recomand o fata pentru el, ea ar fi

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Asa. Ma intreb prin ce internat este. Daca tin minte acum cateva luni tot baga dume ca are iubit. Saraca de ea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Va rog sa nu faceti misto de ea, ok

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Neah, e prea zgârcit pentru ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Imi dai ignore daca continui? :X

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,dar ea e prietena mea si nu as vrea sa o jigneasca cineva, e o fata sincera, serioasa, buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Numai tu puteai spune asa prostii despre ea. Nu, de fapt si Drimmero mai sus tot asta ar spune thinking

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Nu e o fata materialista, nu o cunosti, e normal ca intr-o relatie ca sa fie si vorba de banii, sa aiba un loc de munca partenerul

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O cunosti cumva real?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Doamne fereste. De ce as vrea sa cunosc una ca ea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu spune ca nu e sincera, serioasa ca nu sti, eu unu asta am vazut, asta cred

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Ea nu se referea ca el trebuie să aiba un loc de munca decent. Ea voia bugatti si vacante în Tenerife. Exact ce vrea si o femeie din aia de 1.80 cu corp de model, de la un bătrân cu bani. Diferenta dintre ele e că Florentina arăta ca după reanimare și nici nu avea inteligenta necesara sa convinga un batran să-i cumpere ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

CIne a spus ca nu e sincera? A fost foarte sincera cand a zis ca prefera pe unu cu Bugatti decat pe unu cu bicicleta. O fata crescuta in puf care pana la varsta ei nu a lucra o zi macar. Doamne fereste ca nu e deloc materialista!

| RAY explică (pentru LoveSleep):

E normal, sa ne dorim asa ceva, si tu isi doresti sa pleci acolo, fiecare om are interse si dorinte

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Raspunsul anului rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In fiecare dintre noi exista materialism, eu n-am vazut sa afirme asa ceva

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce potop treaba am cu ea, iar te mananca,, Brokenico?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bineinteles ca nu. Daca esti chior si vezi doar ce iti convine. Cum se face ca tu esti singurul care a vazut o fata de "treaba" si nu o hahalera materialista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Doar faceam misto ca stiam ca te simti. Stiu eu care e febletea ta. Am vorbit cu ea zilele trecute.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine? Uimeste-ma

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta am simtit eu,ca e o fata sincera, sinceritatea doare, rar asa o fata sincera ca ea parera mea, a fost sincera, dar multi urasc sinceritatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Lol, credeam că lipsa Fabulosului te-a făcut mai sensiBIL și sentimentalist, rușine mie că am crezut asta. sad

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut si tie, Jwoww. Am auzit că Fabulosul s-a prostituat în Anglia și că tu ești peștele lui.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fabulosului?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai auzit bine, a devenit un sexual worker cum se zice mai nou și mai cilivizat, dar e oke, e fericit cu păsărici și râme zbârcite, face și el un bănuț.

Da Ray, Fabulosul
https://www.tpu.ro/utilizator/ltxv

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Drim e amorezat de Flori?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era. Acum aia s-a plictisit de El si l-a bagat la ignore.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau!happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai si gasit pe cine sa intrebi asa ceva,, m-a tachinat 1 an intreg pe subiectul asta, macar de era adevarat/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Glumeam,Drim. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu esti cumva Tini? sau cine mai esti si tu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Parca tu nu ai simtul umorului

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tini,Mini,Rinihappy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai lamurit,, nici nu stiu de ce te-am intrebat, bun sejur p-aici

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai ma nu fi rau, ai fost sincer, chiar placi pe cineva, TPU e o comunitate de ajutor reiproc in care ne ajutam uni pe alti, e normal ca existe si interactiune sociala intre useri

| Drimmero a răspuns:

Ba,,hienelor,eu nu am treaba cu Florentina, ma are de 1 an la ignor/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Astia te-ar insura cu ea, doar ca sa se poate imbata pe gratis pe banii tai

| Drimmero a răspuns:

De ce ma bagi pe mine in chestii de genul? Nu e suficient s-o zic ca nu am treaba cu ea?

| T0T a răspuns:

Cum să nu laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Lasa vrajeala, stie toata lumea ca tu ai o aleasa a inimii!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer, în momentul ăsta, n-am. Sau se spune: "It's complicated". Dar știi cum se spune, ce e pentru tine e pus de o parte(asta dacă e ceva pentru tine). Eu zic să îți vezi de tine și cu siguranță știi la ce mă refer. Nu fi fraier.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

In astfel de situatii luciditatea mea e de 100%,, nu are cum sa fie in alt fel

| OldSoul a răspuns:

Ce e in neregula cu voi oameni buni? Intru si eu sa vad ce raspunsuri sunt pe aici si vad certuri si chestii laughing Si totusi de la niste usseri respectabili, credeam ca sunteti in stare de mai mult unii dintre voi rolling on the floor

Inteleg ca fiecare are o opinie proprie, unii agreaza o persoana, altii o dezagreaza, dar incercati sa o tineti pentru voi, sau cel putin sa va exprimati opiniile intr-un mod frumos, ce rost are sa va atacati, si sa criticati viata altora? Va consumati degeaba.

Chiar aveti o viata atat de penibila si plictisitoare incat ajungeti sa va legati de viata altora? Chiar va credeti superiori celorlalti doar pentru ca aveti o alta opinie fata de ei? Daca da, draga "superiorule", sa stii ca ai un caracter infect! Multe se pot schimba, dar un caracter infect, ramane infect, mai bine ti-ai vedea de viata ta decat sa te legi de a altora!

| Clorox a răspuns:

Da, din pacate...

| RAY explică (pentru Clorox):

Pot sa te intreb ceva? pana la urma esti fata nu?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Sunt WhiteNun straight face

| RAY explică (pentru Clorox):

Te stiu, nu am fost iubiti nu?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Sunt baiat, am zis-o de multe ori laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Ce varsta ai man?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

| RAY explică (pentru Clorox):

Find in lista mea, vreau sa te cunosc, eu nu bag asa aiurea useri acolo ca nr

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Fac un an de cand sunt pe site si am interactionat cu tine in tot acest timp laughing
Doar ca mi-am mai schimbat numele din cand in cand.

| RAY explică (pentru Clorox):

Wow desi ne stim, imi pare bine de cunostinta, la varsta ta eram fantoma orasului, agatam fetele noaptea

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Din pacate tot singur ai ramas chiar daca ai facut asta laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Poate e mai bine asa, mereu trebuie sa vezi si partea frumosa chiar daca stai intr-un wc public

| GoldenZenith a răspuns:

Din păcate, da.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

De ce din pacate? eu sunt disponibil non stop, sa nu isi para rau ca ma iubesti fie si in secret, ador fetele care ma iubesc in secret, sunt misterioase se teleporteaza noaptea la mine in pat

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing continua sa visezi, că e gratis.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Haaaaaa,ce fata rea, din cauza nu o sa pot dormi la noapte, cum sa dorm stiind ca tu inimioara mea iubeste pe altcineva

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Asa ceva?sad Plângem acum sau?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Reao, ce rea esti eu chiar credeam ca ma iubesti, da poti plange de acum poate isi mai dau o sansa

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Se pare ca da no talking

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

De mine draguto?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu de tine.

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Miai daramat sperantele ce sa spun, il cunosc?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu daca il cunosti, nu e era asa activ pe aici, nu mai conteaza oricum, poveste incheiata! happy

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Urmeaza sa ma iubesti pe mine, asta e, si mie mi-a placut de una dar s-a dus

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Urmeaza sa nu iubesc pe nimeni, ce zici de asta? happy

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Am ramas fara cuvinte

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Ca esti ca mine

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie sa ramai fara cuvinte dragul meu!

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Wow ce frumos miai scris

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Ce e asa frumos? happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Ba,da pe bune, ce aveti cu Drimmero? Adica nu ca i-as lua apararea, dar totusi, mai usor.Adica daca la om ii place, treaba lui, nu treaba voastra. Fiecare cu preferintele lor fratilor.

| LoveSleep a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Tu nu trebuia să te tai sau ceva?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu in viața asta laughing
Btw, cine e iubita lui Drimmero? #Curiozitate

| LoveSleep a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Maică-mea

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Aoleu,imi pare rau pentru tine.
Da serios?

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Tu chiar te iei dupa ei?
Un intelept arunca o piatra in put,, iar desteptii se arunca in el

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma iau după ei, dar sunt curioasa cine e fata. Poate o cunosc.
Deeeeci, cum o cheama pe TPU? :3

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Nu te-ai intrebat cumva daca eu nu am glumit?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Glumit sau nu, eu tot vreau sa stiu cine e persoana despre care vorbesc astia.

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Https://www.tpu.ro/utilizator/abkgun
Despre ea este vorba,, nu ma intreba si tu daca am vreo tangenta cu ea...

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Nu o cunosc, deci nu ma bag.
Dar nu am spus ca nu o sa o cercetez. Hehe :3

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai ma ca e frumoasa, nu o placi nici putin? sincer m-as bucura daca ati fi impreuna

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Mult succes in a cauta batalia cu morile de vant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Citeste ce a scris KarmaSutra si sa iti fie rusine. Sa nu mai dormi la noapte! laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Vorba lui Ray.E drăguță

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,, vi s-a pus pata pe mine, ce treaba sa am cu relatiile virtuale?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man,nu e vb de relati virtuale, e vb de un simplu atasament atat, e treaba ta pe cine placi

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit.
Păi oricum nu dormeam la noapte, aveam de gand sa merg pe pagina de Facebook a Florentinei să-i fac "hate". Mă macină rău, sunt plin de ură.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de tine

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow,serios de cand?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Numai spui nimic? hai ma nimeni nu ma iubeste in seara asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Deja am spus prea multe

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca tu spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

105 răspunsuri, cineva are lipici pe aicibatting eyelashes

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu ma iubesti in secret? daca ajung la 200 ma insor

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ia-mă de nevastă, pot să-ți traduc documentare din engleză în română până te plictisești blushing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci mandruto te iau de nevasta

| Felissa13Eden a răspuns:

Wow...eu am venit aici ca e cea mai populara intrebare._. Asa am ajuns...

| MorganaM a răspuns:

Nu... sad nu am avut ocazia straight face
Dar tu?

| RAY explică (pentru MorganaM):

Da

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Super! happy
si cum e? ai reusit sa legi o legatura cat de cat cu acea persoana? la nivelul acesta virtual vreau sa zic

| RAY explică (pentru MorganaM):

Simt ceva ca un atasament emotional,e in mintea mea,ma gandesc la ea,imi place cand o vad,i citesc raspunsurile,pai nu am vrut sa leg o relatie,asa ca nu niciodata nu am vrut sa merg mai departe,urasc dezamagirile, asa ca prefer singuratea mai bine, e aiurea ca dau si ignor fix la ceea ce iubesc, stiu e aiurea, am avut o relatie pe Orange chat acum multi anii am iubit-o foarte mult, dar asta e

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Macar ai o experienta frumoasa de care sa iti amintesti si chiar imi face placere sa citesc despre ceea ce povestesti, pentru ca ai un mod placut de a prezenta lucrurile happy sper sa mai ai ocazia de a vorbi cu ea

| RAY explică (pentru MorganaM):

Fata era din Tulcea eu Timisoara,am fost cateva lunii in relatie cu ea,dar distanta, minciunile ne-au despartit, dar m-a durut mult apoi despartirea, iar cu altele acelasi poveste, ma bucur ca isi place sa ma citesti

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Imi pare rau sa aud asta, dar sunt sigura ca aceasta experienta te-a facut mai tare si te-a ajutat sa te poti orienta in viitor cu privire la ce fel de om e cel cu care ai tangenta. chiar imi pare rau ca nu ai reusit sa gasesti o fata draguta care sa te indrageasca si sa va intelegeti si incredeti unul in altul, dar sunt sigura ca vei gasi happy doar sa stai cu ochii in patru, ca nu cumva sa iti ratezi jumatatea happy in cercul meu de prieteni, stiu multe fete chiar de treaba. si ele au aceeasi problema : dau peste tipi ce se prefac cum ca sunt buni, cu suflet si respect, iar in timp isi arata adevarata fata. la un moment dat, fetele fug pentru ca incepe sa semenee mai degraba cu un calvar toata relatia. dar cel mau rau lucru e ca uneori nu poti scapa de un baiat atat de usor sad dar am si doua prietene care si-au gasit jumatatea happy se mai cearta ei, uneori zilnic, alteori deloc, dar in cele din urma, se vede ca sunt facuti sa fie impreuna.

| RAY explică (pentru MorganaM):

Sincer ba da am cunosc dar are iubit,sincer nu ma simt pregatit pentru asa ceva, nu-mi place sa imi bat joc de una sa o mint ca vreau relatie cand vreau doar sex, poate in viitor, dar crede-ma ca am terminato cu relaii pe net, m-am saturat de ele, numa minciuni si atat

| RAY explică (pentru MorganaM):

Chiar ma bucur ca vezi ca nu sunt cum ai avut prima impresie despre mine, si eu iubesc cu adevarat

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Aaa, da! chiar! avand in vedere ce mi-ai zis acum, nu inteleg de ce ai zis ca barbatii sunt condusi de asemenea instincte, cand tu pari a fi un om ce realizeaza ca nu aspectul e prioritar. ca nu o trusa de machiaj sau anumite haine conteaza

| RAY explică (pentru MorganaM):

Omul in general e condus de instincte nu de ratiune, peste 90% din decizi sunt emotionale nu sunt rationale, dorinta sexuala e un instinct primitiv care a evoluat o data cu omul,avem ratiunea de a reprima dorinta sexuala,dar cand apare dorinta nu suntem constienti de ia, ba da dorinta sexuala e importanta in lipsa ei nu ar exista iubirea,chimia aia, trebuie sa simti o atractie fata de persoana iubita, nu noi hotaram asta e ceva involuntar, inconstient noi doar suntem constienti de asta atat, as fi ipocrit sa spun ca nu conteaza, ba da conteaza

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Nu am avut cand laughing

| EMKing a răspuns:

Nu... adica nu inca...

| EMKing a răspuns:

Da

| Anngela a răspuns:

Am cont pe TPU de 2 zile si chiar m-am atasat de cineva, si nu e baiat. Este o fata care m-a ajutat.

| Anngela a răspuns:

Da

| mihaikatona a răspuns:

Cam de orice fata buna! happy

| NoHackJustMe a răspuns:

Nu are rost sa mint deci NOPE dat tu te-ai atasat de cineva?