| DeeaDiDi123 a întrebat:

-V-ați cupla cu cineva de la serviciu? Pentru cei care zic NU, de ce?

20 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă este să îmi placă, de ce nu?!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce niciodata? Daca va placeti, ce conteaza ca la servici sau unde o fi?

| Mosotti a răspuns:

M-as cupla cu oricine de oriunde daca m-ar atrage si daca m-ar place si persoana aia, nu conteaza ca la munca sau unde o fi.

| Celcestietot a răspuns:

Cand se intampla sa te indragostesti mai tii cont happy?

Răspuns utilizator avertizat
| FreddieM a răspuns:

Nu, doar in cazul in care regulile companiei interzice lucrul asta.
Cheers

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu nu fac așa ceva niciodată

Inima mea sufletul meu are deja un stăpână nu o înșel niciodată nu o uit niciodată nu-i poate lua locul absolut nimic si nimeni niciodată si o viata de ar trece ia va rămâne în inima mea in sufletul meu in memoria mea pentru tot restul vieți mele

| Mosotti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Si de unde sti ca nu faci asa ceva niciodata? Ce sti tu ce o sa simti dupa 2 ani de ex? Sau dupa 5 ani? E naivitate sa zici "si o viata de ar trece ia va rămâne în inima mea in sufletul meu", ca nu sti cum vei gandi si vei simti mai tarziu, nu proiecta prezentul pentru viitor neaparat.

Sigur ca poate fi cum zici, dar poate sa nu fie. Cati n-au zis ca tine, si au facut la un moment dat.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Asta sunt eu așa sunt eu nu pot sa neg ce simt cu Adevărată oricum este degeaba fiindcă eu mi-am loat răspunsul cu mult timp în urmă o sa trebuiască sa accept si asta si sa-mi vad de drum altceva nu mi-a
mai rămas de făcut

Nu există sa iubești cu forța nu este normal dacă iubești cu adevărat lasi sa fie fericit cu Adevărată

| Mosotti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Pai normal ca nu poti nega ce simti, insa nu e bine sa zici ca sigur nu vei face sa te duci cu alta, ca nu sti ce va fi. Daca simti pe moment ca, cutare e totu pentru tine, nu inseamna ca 100 % va mai fi si dupa un timp.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Nu mai vreau sa vorbesc sunt puțin nervos nu-i deloc momentul mi-a facut cineva niste nervi si acum explodez

Sincer îți spun mosoti.Ai bine rămân așa cu o labă sănătoasă decât să mai las vreodată o femeie o fata sa se ating sau sa vorbeasca cu mine

Nu mai vreau in viata mea sa simt sentimentul asta fata de cineva ma jur pe dumnezeu ca nu mai vreau im viata mea sa simt așa ceva si dacă voi mao simți așa ceva vreodată am sa fug mâncand pământul de acel om oricum nu se va întâmpla asta niciodată nu am sa dau voie la nimeni sa se apropie de mine vreodată cum am simți ca se apropie de mine o fata sau imi zâmbește direct fug mânaca pământul ni mao vreau sa simt așa ceva niciodată în viața mea niciodată nu am sa las pe nimeni sa se apropie de mine pe nimeni

| Mosotti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Pai da, te-a mintit, inselat poate, dezamagit, sa te astepti la asta si la viitoarea relatie, oricat te-ar iubi si oricat de frumos s-ar purta, exista posibilitatea sa te dezamageasca, sa nu ai naivitatea aia "aaa de la ea nu ma asteptam domne".

Zici tu ca nu mai lasi, dar cand te-o lua iar dragostea, nu mai controlezi nimic, si iar o sa te lasi pres la o adica, insa sa speram ca nu se va intampla asta totusi.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Nu am sa permit la nimeni absolut nimeni si nimic sa se ating vreodată de mine mi-am loat lecția de la toți cum am văzut că se baga cu mine in seama direct am si plecată sunt scîrbit până în vene de oamenii falși și mincinoși mi-am loat lecția de la absolut toți de-acum in colo nu mai permit la nimeni absolut nimeni nimic am văzut că sa atins se mine ma baga însemna direct nici nu mai stau la discuții am si plecată.

| Mosotti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Asta vom vedea daca permiti sau nu.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Mosotti):

Am loat decizia asta greu de tot am acceptat cu ultimele mele lacrimi sincere cu toată inima nu mai permit la nimeni absolut nimic cum am văzut va ba băgat o femeie o fata in seama direct cu toată scârbă ma uit sa place o faca sai fie sila de mine in ultimul hal so dacă mai insista si nu ma lasa ma jur pe dumnezeu îi dau si una chiar îi dau dacă insista sa ma bage in seamă

| Cheo0S a răspuns:

Nu vad sa vina cineva sa mi starneasca interesul dar nu zic nu.
Oricum Mai bine te cuplezi la serviciu decat cu tipi/tipe de pe TPU. Asta clarai treaba, dupa cum poti vedea oamenii de mai sus nu sunt sanatosi mintal laughing

| liliana77any a răspuns:

Nu pentru ca pot iesi discutii nepalacute.

| Pnin a răspuns:

Nu pentru că dacă nu merg lucrurile bine ar trebui să îl văd în fiecare zi și ar fi aiurea.

| Feshonista124 a răspuns:

Pai daca as fi in locu tău nu m-aș cupla pentru ca daca m-aș despărți dupa de aceea persoana clar nu as mai vrea săi văd moaca logic nu?