| puffika a întrebat:

V-ati dus vreodata la un test la mate fara sa invatati? Daca da ce nota ati luat?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Da mereu...
si cea mai mare nota care am luat-o a fost 8happy

niciodata 4 avand in vedere cat de exigenta e profahappy

si 6-7

si 5happy
oh go on treci clasAhappy eu niciodata nu am invatat la mate si am term cu media 7happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da.la simularea de la mate.am luat 4 crying((

| DeXxa a răspuns:

Nu, dar la mate nu prea ai ce sa inveti... daca stii, stii, daca nu...laughing

| Deeu_1723 a răspuns:

Ei da, sigur laughing.Am luat 7happy

| puffika explică:

Ma IceCube nu ai ce face?
Te-ai logat din plictiseala sau ce?
Asa ma enerveaza astia increzuti "Vai niciodata nu am facut, vai niciodata nu am spus, vai!".
Cu ce ma ajut raspunsul tau?
r:Cu nimic.

| IceCuBe_5755 a răspuns:

Sincer:NU dar imi imaginezi ca o sa iei 4 daca esti in a5a si a6a si daca esti a7a si a8a 1 CLAR