| _pink a întrebat:

V-ati facut sau v-ati face vaccinul impotriva cancerului de col uterin?

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Ce prostii puteti spune nu va face niciun rau fratilor l-am facut se face de 3 ori eu [ersonal l-am facut mai am sal mai fac odata pe langa ca este o mica intepatura nu are absolut niciun afectt adverss pricepetii si voi?

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Nu! Nu fac nici un fel de vaccin... din principiu!

| alessia5158 a răspuns:

Nu, nu l-as face! Igiena sexuala(care exclude parteneti multipliI) precum si testul Babes-Papanicolau, repetat cu regularitate, exclud infectia cu HPV

| ---koko--- a răspuns:

Nu.Eu am refuzat sa il fac.Am intrebat multe persoane si m-au sfatuit acelasi lucru.

| nestlebaby a răspuns:

Daca eram inca la scoala, da!

| yoana1516 a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu l-as face.De fapt nici nu l-am facut. pentru ca am auzit ca poate provoca unele probleme.