| CristalClear a întrebat:

V-ati gandit vreodata ce reprezinta cu adevarat viata? Pentru voi ce inseamna sa traiesti?

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Eu iau viata ca un joc. Pur si simplu dimineata te "logezi" pe "server", te joci, faci/construiesti diverse chestii. Dristractie mare pana cand vine Moartea (ea fiind adminul jocului) si iti blocheaza "contul", daca incalci diverse reguli...
Dupa "blocarea contului", sufletul se reincarneaza in alt "cont", si o iei iar de la capat, dar incercand sa nu mai faci acelasi greseli, ca pe contul anterior. (da cred in reincarnare)
Pe langa monotonia asta continua, poti ajunge renumit pe server, dar depinde de ce calitati ai!
La fel de bine daca te plictisesti de un anumit "server" (adica tara), te poti loga pe alt "server" (ma refer tot la tara).
Sper ca nu a fost foarte stupid ceea ce am scris eu, dar asta am simtit!
Craciun fericit!

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

M-am gandit de multe ori.
Si gasisem un raspuns in care acum nu mai cred.Asa ca trebuie` sa ma mai gandesc odata.Maine poate...sau poimaine.Inca nu m-am hotarat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Te-ai gândit vreodată că ai copiat avatarul altcuiva? Caută să fii original(ă).
Printre altele, în viaţă e esenţial să fii original!
Salut.