| Delissy a întrebat:

V-ati taiat cu lama vreodata? daca da spuneti daca v-a placut sentimentul sau nu (Argumentati)

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

De multe ori... Senzaţia e incomparabilă ce-i drept şi aş putea să mă întind rânduri întregi explicând-o(nu e neapărat plăcută sau neplăcută), dar. nu cred că are rost.
Decât dacă întreb: dar tu?

| AllinaDaniella a răspuns:

Esti zanga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da. La 11 ani. Pe atunci consideram că e cool să te tai pe mână (nu eram emo şi n-am fost niciodată). Acum îmi vine să mă dau cu capul de cărămizi pentru ce am făcut, că şi acum am semne cam vizibile care se văd şi de la 4 metrii. Mi-e şi ruşine să ies afară în mânecă scurtă, dar bine că a venit toamna şi nici nu mai e aşa mult până vine iarna...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei hei! de ce esti asa, baga-ti mintile in cap deoarece atunci nu aveai minte. Te rog sa lasi caramizile la locul lor, ca mai exista si alte metode sa-ti spargi capul, asa darami casa naibii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Mi-am băgat demult minţile-n cap.laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo, ca daca nu ti le bagam eu, dar prin alta parte tongue

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Alt distrus/distrusa, ce-ai tras pe nas?

| Delissy explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu am tras nimic, am intrebat doar asa de plictiseala...

| Solon a răspuns:

Nu e nimic plăcut. Ustură ca dracu' şi doare pana se vindeca. Gaseste ceva mai misto şi mai omenesc, ca ciocolata, sexul oral ori biblioteca sau plimbatul prin parc. Fiti normali!