| AvalohAlyn a întrebat:

V-au dat diploma onorifica cei de la Institutul Sola Scriptura celor care ati facut cursurile de la ei(online sau prin corespondenta)?

Sau nu?

Ce trebuie sa faci ca sa iti dea diploma sau iti dau ei fara sa le ceri?

Am inceput si eu un curs de nutritie si unul de secretele sanatatii.

Si vreau neaparat sa imi dea si diploma.

O sa o dea sau depinde?

Voi dupa ce l-ati terminat ati primit diploma?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Mai Alin, de ce sa nu iti printeze o hartie colorata? Scrie pe ea diploma, ce da prin cuvatul ''diploma'' ia inapoi prin cuvantul ''onorifica'', tie iti face o bucurie si pe ei nu ii costa nimic. Ai vazut la bazar ''Diploma pentru cel mai bun nepot''? E acelasi lucru.

| Meme10Memu a răspuns:

Nu trebuie