| monicaaa17 a întrebat:

Va considerati o fire sensibilă?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din otel inoxidabil mi-ar placea, fragil e orice om si sensibil la factori de risc

| Drimmero a răspuns:

Chiar deloc, imi arat emotiile mai greu in functie de intamplari. Doar pentru persoanele dragi sunt vulnerabil, in rest mi se rupe

| Celcestietot a răspuns:

Păi dar cum să nu (?), oamenii lui Dumnezeu sunt sensibili, ei sunt adevărații luminători ai lumii, măcar recunosc, sunt un om cu empatie, nu un psihopat, un laș să nu mărturisesc, dar asta nu înseamnă că mă interesează ce regurgitează alții pe gură sau prin orice alte mijloace la adresa mea, ei sunt nimicuri care nu mă pot atinge, dracii nu au efect oricât ar încerca.

| SilentRain a răspuns:

Doa,plâng și când ma uit la desene animate

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Și eu plâng la desene animate, mai ales la cele cu Andersen Povestitorul... laughing

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu la Tom și Jerry

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Https://youtu.be/_lZCtuTeyUw

| Sofer a răspuns:

Nu chiar sensibil. O fire aproape puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hipersensibilă. sad
Ce să faci? N-ai ce să faci?

| Anonima163333 a răspuns:

Foarte sensibila.Ma supăr din orice sad

| Crescent a răspuns:

Depinde de moment. Dar, in general da

| Justme79 a răspuns:

Uneori asi spune prea sensibila din diferite motive la care nici cel putin nu ma astept happy