| Barajag a întrebat:

Va deranjeaza intrebarile mele legate despre sex? nu as vrea sa credeti ca nu stiu nimic sau ca sunt vreo obsedata, insa am vrut sa aflu si parerile voastre...happy

20 răspunsuri:
| Barajag explică:

Cu ce am inceput bro:se pare ca unii cred ca sunt eu obsedata, dar nu vreau sa ma laud, chiar stiu foarte multe despre tot ce tine de sexbig grin

| Barajag explică:

Mersi brohappy...mereu esti asa dragut sau numai cu minebig grin

auran
| auran a răspuns:

as - de ce crezi asta? pe mine nuuuu

auran
| auran a răspuns:

Bro mie imi place originalul ....http://www.youtube.com/watch?v=P5mtclwloEQ&feature=related

auran
| auran a răspuns:

Bro, te inteleg erai insetat de sange...

| ViVi a răspuns:

Nu ma deranjeaza de asta intri pe acest site sa ceri sfaturi sau sa intrebi orice om e curios
tongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-ai parut suspecta dar mi-ai indepartat suspiciunea prin intrebarea astalaughing

| Lorenyk a răspuns:

Nu stiu exact ce intrebari ai pus, insa tin sa spun ca nu ma deranjaza niciun fel de intrebare. sa intrebi despre sex este ceva absolut normal si foarte bine, fiindca sunt altii care nu intreaba de jena si apoi comit greseli din cauza ca nu sunt informati si asta ii "costa" mult. faptul ca te interesezi este de admirat, dai dovada de multa maturitate si responsabilitate, si nu ma refer doar la tine, ci la toti cei care lasa deoparte rusinea si pun intrebari despre sex, ca pana la urma aici suntem intre prieteni, iar prietenii se ajuta intre ei

| stefytm a răspuns:

Absolut deloc.......chiar imi place ca vb mai mult!big grin

| kotys a răspuns:

Nu,deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Deranjează neștiința, nu cunoașterea în sine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika iar incepi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza intrebarile de acest gen.si nu mai zic care-s alea care ma deranjeaza, ca ma repet si ce-i mult strica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika special pentru tine :)
http://www.youtube.com/watch?v=q75gREOjyFI&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro: iti tradezi din nou anul nasterii, dar mie, de un leat cu tine imi face o placere maxima auditia. Right said Fred, savurosi si sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni nu stiam ca ai si tu 69 de ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran si mie, dar m-am grabit. Imi cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi fac placere sar'mina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran nu, de bere big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza deloc... daca vrei discutam mai multe pe mess...diaconunicolae58...imi plac fetele care depasesc varsta si vor sa stie mai multe despre viata.