| anonim_4396 a întrebat:

Va deranjeaza sa ve­deti ca cineva are cicatrici? Le considerati ceva inestetic? Voi aveti? Daca da, incercati sa le acoperiti?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu, daca asta s-a intamplat... asta este, de ce m-ar deranja?

Acum evident, ca ne dorim ca lumea nu aiba, sa nu fi avut probleme fizicie.

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ar trebui sa pornești o afacere în care înveți lumea cum sa se comporte politically correct. Ai avea succes.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Probabil. Daca nu as fi asa lenes... sad

| Freya1 a răspuns:

Eu nu am cicatrici dar imi plac.Si fostul meu si actualul au destul de vizibile si le-am adorat si le ador.

| CostinAlamariu a răspuns:

In trecut cicatricile erau un semn onorific. Semnificau faptul ca persoana respectiva a luptat cu curaj si cu o pricere suficient de mare incat sa nu moara.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu am treaba cu cicatricile omului și nu mi se par inestetice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o cicatrice în palmă de la sablat striclă...ce nu poate fi acoperită.

Dacă sunt foarte vizibile, mi se par inestetice...

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu.
Da, am mai multe.
Nu incerc sa le acopar.