| LadyBy a întrebat:

Va deranjez cu ceva greu, de aceea cel care raspunde primul si corect primeste funditahappy Deci, care sunt TOATE Sims-urile?

1 răspuns:
| Teodora20 a răspuns:

Sims 1; Sims 2; Sims 3; Sims 2 -Bon Voyage; The Sims-Bustin' Out; The Sims-Pets; The Sims 2- Mansion &Garden Stuff; The Sims -Hot Date Expansion Pack; The Sims- Vacation Expansion Pack; The sims-Superstar Expansion Pack; The Sims-Unleashed Expansion Pack; The Sims- Houseparty Expansion Pack; The Sims-Livin'Large Expansion Pack; The Sims-Deluxe Edition; Cam astea sunt. Sper ca te-am ajutat!