| anonim_4396 a întrebat:

Vă e greu să recunoașteți că cineva se schimbă? Vă e greu să acceptați că cineva e mai ok decât credeați? O persoană pe care nu o prea suport și nici ea pe mine, a început să îmi vorbească mai frumos decât de obicei și îmi vine greu, mă simt ciudat și încep să cred că poate eu sunt ăla rău din situația asta, deoarece rămân rece.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai da vina pe tine, da probabil a trecut peste și și-a dat seama de asta, a acceptat și acum își vede de viață, ia-o ca un semn că te ajuta și pe tine sa devi o presiune mai buna de a ta. Nu ai de ce sa te simți ciudat, și chiar daca te simți momentan e okey. happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vă e greu să recunoașteți că cineva se schimbă?

nu se schimba nimeni,nici macar daca tu vrei asta, joci teatru, porti masti, dar in inima ta tot la fel ai ramas, cel mai greu este sa lupti cu tine insati

Vă e greu să acceptați că cineva e mai ok decât credeați?
nu ma astept la nimic bun din partea cuiva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iar eu în lumea mea rămân,
Nemuritor și rece.
(M.E).

| Celcestietot a răspuns:

Nu imi este greu deloc sa imi dau seama cand o persoana se misca putin.

| SilentRain a răspuns:

Oamenii nu se schimba instant

| NotNamed a răspuns:

E o lege fundamentala a acestei lumi. Pe tot parcursul vietii ne vom schimba. In situatia ta, fa tu primul pas, o sa ai de castigat daca inca mai exista o cale de impacare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca oamenii se schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
Mie îmi place să văd pe cineva ca devine simpatic
Dacă nu am avut certuri mari cu el îl accept si recunosc deschis ca e de treaba
Mai greu îmi e sa vad pe cineva drag ca se schimba total cu mine
E cel mai urat lucru care mi se poate face și nu iert niciodată