| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Vă enervez?
Dacă da. Cu ce?
Dacă nu. De ce?
laughing

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,esti o persoana sincera, serioasa, amuzanta, ai intrebari potrivite cu varsta ta

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Serios?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da,esti singura care a ramas langa mine la greu singura,sincer nu ma asteptam, sa vezi ca varsta nu are legatura cu moralitatea, bunul simt, e parerea mea sincera, esti de apreciat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Ai intrebari bune de pierdut vremea. (de unde iti vin atat de multe?)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da eu nu ma enervez :/

| aXy99 a răspuns:

Pana acum nu.

| laSoledad a răspuns (pentru aXy99):

Stii cum e vorba aia. Cand a fost suparat popa de unul inainte de boboteaza si i-a zis: "Azi si maine nu, dar poimaine iti *** dumnezaii ma-tii".

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

No comment.

| laSoledad a răspuns:

Nu. Esti o fata chiar joviala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu ai de ce să mă enervezi.
Şi în general încerc să nu mă enervez în mediul online, mai ales aici pe TPU unde sunt tot felul de specimene care mai de care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit complimente de la Ordan...te invidiez laughing

| chuckmanson a răspuns:

Pe mine mă enervează toată lumea!

| OrdanKarris a răspuns:

Esti printre extrem de putinele care nu m-a calcat pe nervi pana acum. Deocamdata. happy Fata de majoritatea muierilor de pe aici, stii sa fi feminina. Iti dau cel mai sanatos sfat: nu imprumuta obiceiuri proaste de la celelalte muieri de p-aici. big grin

De ce nu ma enervezi? Simplu, pentru ca nu am vazut comportamentul feminist (inca) la tine. Ai grija, sunt cu ochii pe tine si voi fi primul care te va taxa, iar asta pentru ca am pretentii de la tine. happy

| Helper07 a răspuns:

Pui foarte multe intrebari cam inutile, daca mai continui cred ca o sa te sterg de la prieteni.

| lilith16 a răspuns:

Nu chiar, desi sunt o persoana agresiva si jignesc, cu tine chiar nu am nimic si nu intreba de ce ca nu stiu(((:

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu.
Ai intrebari mai normale fata de altii.

| andiceasu95 a răspuns:

Pe mine nu ma enervezi deloc, ba chiar imi place ca esti super-activa si pui intrebari logice.

| OctavianSps a răspuns:

De fapt, e de apreciat faptul ca esti unul dintre cei mai activi membrii.