| mgtow a întrebat:

Va enumerati printre acei indivizi scarbiti de femei cand vine vorba de stabilitate intr-o relatie si acceptati doar sex si ramas bun dupa? Daca ati castiga 7000 lire pe luna ca It-st (asa se plateste aici pentru aia care se ocupa cu cybersecurity) v-ati lafai cu o groaza de curvé de lux sau cautati pe una cu un nivel financiar apropiat?
Mie mi se pare naspa, aiurea sa stau cu una saraca si sa castig cat 3 oameni lunar, m-as simti tradat & inselat de aia ca e pe interes.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Eu nu vad problema, poti sa faci ce vrei atat timp cat le adunci la cunostinta faptul ca nu planuiesti sa ramai prin zona pentru prea multa vreme, treaba care probabil nu e necesara daca fata e e intr-o prefesie mai liberala.

Cat despre venituri, e din nou alegerea ta, motivele te privesc.

In alta ordine de idei, daca numele tau vine de la ce cred eu, poate ar trebui sa te orientezi catre o tipa care e pe acelasi film, altfel cu toata dedicarea nu veti ajunge nicaieri. happy

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Pai tu nu tot pe interes esti fiindca nu accepti orice latura?

| mgtow explică (pentru mentholinks):

Daca are salariu bun aproape ca al meu nu mai e pe interes cum sant astea de nu au bani sa supravietuiasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dat ceva lege sa te oblige sa te simti trădat? laughing
Vorbesti de parca esti constrâns. Stai, prietene, liniștit. Nu mai cauta aprobare. E unul din putinele cazuri in care, daca nu vrei, nu faci si gata.
Deci enjoy your viața fără sărăkii înșelătoare.

| 1231242 a răspuns:

Cauți motive și noi să ți le oferim?! Cum ți+e mai bine.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Trebuie să cauți o persoană apropiată sufletește.