| AnaAna29 a întrebat:

Va este frica? De ce(lucru/obiect)?

26 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

De serpi.

| thegatekeeper a răspuns:

De obiecte, animale sau fenomene, nu. Doar de oameni.

| EuAli a răspuns:

De multe lucruri.
De frica ca nu stiu la un test.
Sa nu mi se intample ceva la PC rolling on the floor
De lucruri taioase.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Deocamdata de o viata mizerabila.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Da, îmi este frică de noapte. Deoarece, pe strada mea nu este lumină când se lasă noaptea, și parcă sunt într-un film scary.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De... prieteni big grin.

| Lizzu a răspuns:

De necunoscut.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu stiu. Nu cred ca am vreun lucru/obiect de care sa imi fie fricathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Am eritrofobie, mi-e frică de şerpi, de moarte etc.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De apa adanca, de inaltimi si de cateva insecte, mai ales de hidoseniile alea numite "calugarite" http://www.google.ro/......tp?/search
Arata oribil, nu?

| GiAnca a răspuns:

Da.
De teza la mate.

| MaskOfSanity a răspuns:

Şerpi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Ahahahahahahah.
Cum să-ţi fie frică de şerpi?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de omizi? Cum să-ţi fie frică de ele? De viermi nici nu mai zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Taci, mă!

| TashaUhm a răspuns:

Hmmthinking
Da, imi este frica de inaltimi, de babe, de preoti, chiar si de tine`!laughing

| ๖ClaSSic a răspuns:

Imi este frica de multe lucruri laughing thinking Mi-e o frica teribila de soareci ( de sobolani... nici nu mai zic ) Ma ingrozesc numai cat ii vad pe ecranul TV. Chiar fobia de soareci a fost traditional asociatia femeilor, cu numeroase, carti, filme si emisiuni care ilustrau femei isterice care sar si tipa cind vad un soarece laughing... deci, cred ca e ceva comun; mi-e frica sa nu raman singura blocata in lift; mi-e frica de apa adanca (nu stiu sa inot si ma panichez cand nu simt nisipul sub picioare, dar in cada, as sta cu orelehee hee ); mi-e frica de hoti si alti nebuni care umbla pe strazi; mi-e frica de inaltimi; mi-e frica de moarte. De, mi-e frica de multe lucruri! laughing

| tlaura a răspuns:

Da, de caini laughing

| Marylol a răspuns:

Da de orice animal scarbos ex:soarece, broasca, paianjeni etc, imi este frica sa merg singura noaptea de aceea imi iau multi prieteni cu mine si mai ales de teza la mate si romana dar nu am niciun obiect de care sa-mi fie frica

| molocemarius a răspuns:

De paianjeni.

| iiPuffy a răspuns:

Teste la mate, istorie si geografie! O.O

| MissMarina a răspuns:

Da, de teste/teze :-s
De serpi laughing

| Boss_Cornel_1991 a răspuns:

DA!
DE TEZE! rolling on the floor

| MariMariaMariuca a răspuns:

Da.
De teste.
De insecte.
De filme de groaza gen "Nightmare On Elm Street".
De foc.
De profesorul de istorie.
De delicventii de la scoala.
De casele vechi noaptea.
Am multe lucruri de care mi-e frica, as putea scrie o carte...

| matetzu a răspuns:

De mafioti infractori si oameni de genu

| akirachan a răspuns:

Da, de gandurile oamenilor cand sunt intr-o dispozitie proasta, dar nu mai imi este frica atunci cand vad ca acelor oameni li le preling victorios lacrimi pe obraz pana se ciocnesc de asfalt. inseamna ca au trecut victoriosi linea de sosire alaturi de mine