| Lolkkk a întrebat:

Va exista vreodată vreo apocalipsă zombi sau este doar un mit?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In parlament sant suficienti

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici mit si nici apocalipsa, doar povesti inventate ca sa atarga oamenii la cinema, sa vada filme SF.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vreodată.

| Drimmero a răspuns:

Se intampla deja la cati prajiti si zombie exista in societatea actuala...

| johnnny123 a răspuns:

Da, pe 17 martie 2651. Daca tot vrei sa prezicem viitorul, e o data la fel de buna ca oricare alta, nu?

P.S. Miturile sunt de regula povesti supranaturale despre originile unor fenomene sau personaje, nu despre viitor.

| Lioana a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme SF.

| Nirvanaaa a răspuns:

E un mit.

| haileewatson a răspuns:

Stai sa intreb globul de cristal

| stefiiii3 a răspuns (pentru haileewatson):

Deci daca exista vrajitoare, exista si zombalai :0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Morții cu morții vii cu vii! Poate ca acele filme cu Zombie ar fi putut ascunde un mesaj subliminal in ceea ce privește covid și vaccinările in masa, in rest sunt doar niște aberații scornite de minți puerile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu.

| timidu89 a răspuns:

Nu, nu e posibil.

| Together a răspuns:

Nici macar mit nu e, e fantezie, si imposibil in realitate.

| stefiiii3 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre asta, acum o saptamana sau doua se zicea ceva ca in china sunt zombalai. Sincer, nu cred pana nu vad cu ochii mei.
Se poate sa existe morti vii, pana la urma fiecare care poveste nebuna are un sambure de adevar.
Citisem un articol acum cativa ani si zicea ca au fost niste oameni morti ce lucrau ca slugi intr-o ferma sau ceva de genul.
Acum este decizia ta daca vrei sa crezi sau nu.