| Xanor a întrebat:

Va implor sa ma ajutati.Mi-am cumparat 3 tigari electronice si toate au gust de ars si ma gandeam cai din cauza lichidului si azi am cumparat alt lichid si tot au gust de ars.Care este problema va implor ajutati-ma. Tigarile sunt ego-t

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fitilul" ala trebuie sa stea mereu in lighid. Cand se arde capata gust naspa.

| Xanor explică (pentru anonim_4396):

Dar m-am gandit daca nu e problema in baterie, este posibil asa ceva sau nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xanor):

Dar la fitilul ala te-ai uitat sa vezi in ce stare e? De acolo pleaca gustul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xanor):

Explica astia detaliat :
https://forumtigaraelectronica.wordpress.com/......ectronica/