| Thecurious a întrebat:

Va ingrijoreaza aceasta stire : "https://www.digi24.ro/......-1197744".

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mă îngrijorează deloc.
Această diaspora are un rol special pentru viitorul nu prea îndeăpărtat. Cu5 milioane emigrate, mai urmează vreo 5, ocupăm treptat Europa, detașamentul înaintat de cercetare, diversiune parașutare sunt rromânii, cei cu femeile cu fuste înfoiate și înflorate, coloana a 5-a.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Corectare. Detașamentul se numea DDP, Desant, Diversiune, Parașutare. Noi putem adăuga
Ți, de la Tiganiadă. Ave Romale!

| Sofer a răspuns:

Chiar deloc.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma ingrijoreaza deloc, maninca si ei o paine(cei de la stiri).

| Endoryus a răspuns:

Bravo lor. Daca esti bun la ceva de ce sa muncesti pe 500 de euro daca poti sa iei 5000? Evident si cheluielile sunt mai mari dar altfel sunt oamenii. Si orice e mai bine decat taranimea asta de aici.

Răspuns utilizator avertizat