| gemeni6226 a întrebat:

Va mai aduceti aminte de harlem shake? De unde a aparut? De ce a fost atit de popular? Sau:spuneti opinia voastra despre el.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Din cartierul Harlem al NY, daduse si la stiri in acea perioada. M-as indoi ca zoomeri de aici sa stie despre asta laughing.

| gemeni6226 explică (pentru Celcestietot):

Inteleg ca din Harlem New York dar a avut piesa respectiva si videoclip propiu? pentru ca eu nu gasesc original nimic, gasesc doar lume pe Youtube care se dezlantuie pe muzica asta.Pe vremea respectiva chiar si baiatul meu a participat in centrul orasului la un asemenea harlem shake.