| anonim_4396 a întrebat:

Va mai amintiți de desenele povestiri din cripta? De ce episoade va mai amintiti?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Prin 1996 martie era un serial cu ceva de genu, dar nu stiu daca la asta te referi, era un cap de schelete cu voce de femeie care spunea cam subiectul episodului ce urma, imi placea.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Corect,eu l-am vazut complet, cand eram mic vedeam si desene pe animax

http://www.youtube.com/watch?v=UVev5nKA_ng

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si cum se numea ala cu scheletu? Era film, nu desene.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Numai stiu

| Bizon95 a răspuns (pentru Mosotti):

A fost si un serial, dar el a postat un link cu un episod cu desene animate... eu nu am auzit de asta, intr-adevar am auzit numai de serial fara desene

| RAY a răspuns (pentru Bizon95):

Tu ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăla cu frumoasa adormita.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si frati grimm