| Gabystelistu95 a întrebat:

Va mai amintiti de Abracadabra? http://www.youtube.com/watch?v=Mb4sH_3wdlk

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Chiar mi-au dat lacrimile happy. Abramburica, Iulia, care mai erau? Stiu ca mai era un baiat de-o seama cu Abrambu, unu brunet, si simpatic ( ce stiam si eu pe la 5 anihee hee )
Sau magicianul (cand incepea ) facea pe robotul, era urias, si isi punea picioarele pe niste patratele colorate. Hiiiiii. ce amintiri, sau stiu ca atunci cand a veni in orsul meu, si acum cand trec pe lana cladirea in care au venit, mereu imi amintesc love struck Era sa ma pierd, prin multime, stiu ca m-am urcat pe scena ( eu 1. 20 laughing ) si am primit un balon de la Magicianul. Tii, ce fericire! Sau pe "Magarusul" de pe tvr1, il mai stii?
Acum ce mai stiu copii astia. Miley, Miley, Hannah. trist! Noi stiam de jobenul magic al magicianuluihee hee

cami
| cami a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RSmRzp79J-E&feature=related
Ce invidioasa eram aici pe ea ( ea putea sa-l imbratiseze pe Mosul :(( ) "Vino Mosule la fata ";)) aveam si eu vreo 4 anisori :)

| juniper a răspuns:

Nu, de fapt niciodata n-am vazut asta.

| thehope a răspuns:

Eu pot...eu sunt magician big grin hehe. ce vremuri... cu abramburica...atunci erau tot felul de chestii interesante pentru copii, nu ca acum...cu asta am crescut eu... day dreaming.

mlm
| mlm a răspuns:

Da copiii mei erau foarte mici, dar eu imi amintesc cu placerea acele emisiuni.

| Betty18 a răspuns:

Vai ce frumos era cand eram coopii:X:X:X
frumos tare mai era

succes

| alinutzacodruta a răspuns:

Hehe.nu ma mai dezlipeam de tv, asa mult imi placea...love strucklove strucklove struck

| ana0metalhead a răspuns:

Mmm da foarte ptin...eram f mik cand a aparut ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnehee hee Acum cateva saptamani ascultam melodia pe youtube; x
Imi placea mult de tot, mai ales de "magician "hee hee; x

| cristi_1558 a răspuns:

Da este cuvantul care se pune la magie.