| anonim_4396 a întrebat:

Va mai plangeti de facturile la lumina? Mi-a venit si mie regularizare dupa 1 an si 6 luni (asa scrie pe hartie).
Ma asteptam sa sa fie si cateva sute de lei dar culmea happy -110 lei, cu o medie de 0, 7 kwh /zi

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu pun lunar consumul, se factureaza exclusiv ce consum.
In ultima vreme am lucrat mai mult la garaj, si vad ca s-a dublat factura.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La mine... ori nu am facut eu ceva bine in contract... ca mereu vine scump la fiecare luna.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

S-au plâns unii pe drept, s-au făcut niște erori grosolane.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Nici la mine ceva nu e OK, sa nu fie in sensul ca au pus prea putin. Momentan consum peste cantitatea trecuta de ei, da in trecut consumam ma putin iar regularizarea pe pe 1, 5 ani

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu ma plâng fiindcă nu am plătit deloc mult lună asta nici nu folosesc multa lumina nu suport lumina nopțile imi place sa fie intuneric de tot sa nu fie nicio raza de lumina altfel nu pot dormi deloc