| Urzi23 a răspuns:

Poate numai cu forta as incalta asa ceva, au o culoare de,,,,, cauta alt model/marca/culoare

| Sunnyツ a răspuns:

De placut imi plac, sunt deosebiti intr-un fel anume. Dar nu cred ca i-as purta. Sincer ma gandesc cu ia-s asorta. De cool sunt cool, dar parca nu sunt genul meu. Acum, fiecare cu gusturile lui.

| ClumsyDeer a răspuns:

Glumesti?! :)) Sunt superbi..Tocmai am dat comanda de o pereche ca acestia : http://www.urban-shoes.ro/adidas-js-wings-denim/ I'as purta fara rusine. Cum naiba sa nu porti asa ceva? Merita! :) Cel putin eu ii ador