| anonim_4396 a întrebat:

Va plac barbatii cu inel/e pe mana?(in afara de verigheta) Asta incepe sa fie o moda, apar diferite modele de inele special pentru barbati. Eu port 2 inele.
Domnilor purtati inel/e? (in afara de verigheta)

Răspuns Câştigător
| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Pai un barbat cu inel are un + de sexapealwinking
depinde de gusturi.

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Si daca acel barbat lucreaza in constructii?hee heeTu barem ai un job care nu necesita sa-ti dai jos bijuteriilehee heeDaca imi place? Nu inelele de pe degetele unui barbat ma incanta, ci iubirea pe care mi-o ofera zi de zibig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Sotul meu are un inel si un cercel si imi place atat timp cat nu incepe sa abuzeze, de ex nu mi-ar placea sa-l vad cu vreo 3-4 inele sau cercei deja este de prost gust.

| mihaa a răspuns:

La barbati consider ca verigheta e destul sau chiar si un ghiul dar, nu mai mult, ca nu stiu parerea mea este ca arat mai tiganeste cu mai multe inele pe deget(dar la femei e alceva arat frumos cu mai multe inelebig grin)

| Alex_7297 a răspuns:

Inelele pe deget, icoana la gât, punga de seminţe în mână, tricoul "Dulce cabana" strâmt, alb, ca să se observe burţoiul, ochelari de soare (deşi s-a întunecat de mult).
Mie nu mi-ar place să port aşa ceva. (e doar o părere, nu săriţi)

| iuliancico a răspuns:

Doar verigheta. Consider ca e de ajuns pentru un barbat.