| Deeza a întrebat:

Va plac cartile din colectia 'Chic' sau 'Cocktail'? Eu le ador:X Ce volume ati citit?

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Lauren Henderson-Rochia neagră de latex, Femeie.Albă. Moartă, Prea multe blonde, Margarita cu gheaţă-sunt poliţiste, cu o tipă trăznet & trăznită care tot dă peste cadavre, Helen Fielding-Olivia Joules şi imaginaţia hiperactivă-un roman la fel de reuşit ca cele cu Bridget Jones, cele scrise de Sophie Kinsella, Lauren Weisberger-Vreau să fiu VIP

| User a răspuns:

Daca e carti de joc le ador si eu.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, imi plac! love struck

| Alina a răspuns:

Sunt carti pe care le citesti, insa le uiti foarte repede.Sunt doar comerciale si cred ca decat sa imi pierd timpul citind asa ceva, mai bine caut o carte cu adevarat interesanta scrisa de un autor roman sau strain renumit.

| MissD a răspuns:

Mie-mi plac mi se par amuzante dar nu ramai cu nimic din ele nu inveti nimic... am citit sunt aiurita si se ia, regina gafelor, diavolul se imbraca de la prada, pepenasul. nici nu le mai stiu pe toate

| MissD a răspuns:

Aaa... si blonde de milioane.happy aia cred ca e cea mai tare

| SaBriinaa a răspuns:

Buna Deeza! big hug

Deci le iubesc :X Chiar acum ma uitam la niste volume pe net [PS:sunt reduceri!].
Am citit o carte in vreo 3 zile, nu ma desparteam de carte, iar apoi, cand o terminam ma simteam atat de ciudat...Parca ma separam de o lume diferita. smug
Ps: Ce carti ai citit? Eu iti sugerez

| TwixulDrept a răspuns:

Si eu :X
am citi Regina Gafelor si Regina Gafelor la New York-pe care o ador
Ma dau in vant dupa cumparaturi-super
Manuscrisul Anonim-dragut

| e m i l y a răspuns:

Nu cred ca am citit pana acum vreo carte din colectie "Chic". Cele din colectia "Cocktail" sunt fabuloase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waii daalove struck. Am citit:"Sunt aiurita si se ia", "Casatorie din interes" si "Pe urmele lui Alice". Atat din pacatesad. laughing

| Ada_8018 a răspuns:

"Nu-s genul asta de fata"- CEA MAI BUNA carte EVER!
"Pentru totdeauna"- NEMAIPOMENITA!
"Pe urmele lui Harry Winston"- INTERESANTA
"Julieta"- TREBUIE neaparat citita!