| Superior a întrebat:

Va plac Crispy Strips picante de la KFC?
Eu le ador, fastfood-ul meu preferat!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-mi place mancarea picanta, ultima oara am mancat pizza si mi-a dat ketchup picant, am luat foc, nu vad ce placere e sa simti ca isi ia foc gatul si gura

| Superior explică (pentru RAY):

"nu vad ce placere e sa simti ca isi ia foc gatul si gura"
Eu personal tanjesc dupa senzatia asta, e placuta laughing

| PumpkinDoll a răspuns (pentru RAY):

Sa vezi cand iti ia foc stomacul de la o simpla felie mica si fara ketchup, dupa care ragai de zici ca ai mancat o pizza intreaga.De cate ori am pofta de ceva mai ''greu'' ma gandesc la consecinte si ajung la concluzia ca-i mai bine fara.Asa si cu maseaua, inaintea imi era sila sa ma spal in fiecare zi pe dinti, acum ma spal numai de frica si ma clatesc de vreo 5-6 ori.Pfai de capul meu, as fi fost in stare sa-mi dau si un picior in momentele alea, numai sa scap de durere rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Da.,mie imi place și planet burger

| Lioana a răspuns:

Nu-mi place mancarea picanta, de aceea nici nu mananc de la KFC.

Răspuns utilizator avertizat
| HadesSs a răspuns:

De obicei daca e sa aleg KFC, mananc 4 hot boostere, o portie de cartofi prajiti mare si o cola zerolaughing. Ca sa nu imi mai trebuiasca multa vreme fast food.