| vidyalove a întrebat:

Va plac filmele indiene? Ce ziceti de acest site http://indianforum.forumgratis.ro/

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da imi plac la nebunie. love struck Si cele doua filme de pe NationalTv, la care ma uit cand prind. love struck Triunghiul iubirii si a ta pentru totdeauna.

Sincer din triunghiul iubirii ma cam enerveaza radhika ca e proasta si se lasa calcata in picioare de bunicasa, si vishakha. straight face

Cat despre forumul tau este dragut, dar ii cam lipsesc anumite lucruri, cum ar fi informatii despre cei care joaca in filme indiene, sau niste filme indiene.

P. S. Imi plac la nebunie Dev, Vidya, Bharat si Amar. love struck Dar Radhika nu prea ca e prostuta.

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Tare pozic vidya no? tare serialul a ta pentru totdeauna ^_^

| dya_7401 a răspuns:

Esti cea mai tare.eu ador filmele indiene si ma bucur ca ai facut acest forum il ador merci mult. forumul acesta este bestial!

| vidyalove explică:

In curand o sa punem mai multe grupuri pe forum