| MulaJunior1 a întrebat:

Va plac mai mult baietii slabi sau grasi?

34 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu intentionezi sa manac nici unul, ii prefer inteligenti! happy

| deeeaqq a răspuns:

Între.
Îmi place poza love struck

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Normal că-ţi place, doar are poză cu xxxtentacion...

| deeeaqq a răspuns:

Doamne, cât de anormal să-mi placă
Cum de mi-am permis așa ceva?

| ShaOfHatred a răspuns:

Aia bine, nici prea mult nici prea putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva intre anorexie si obezitate, urasc extremele. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mie imi plac toti. Cand un baiat ma vrajeste, nu mai conteaza greutatea( nici sa fie in cartea recorduilor pentru greutatea sa).

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii serioasa, chiar nu te crezi in ceea ce zici, astea-s vrajeli ascunse-n detalii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma cunosti ca sa stii ce imi place si ce nu. Eu mi-am spus parerea si am fost serioasa cand am scris. Nu e nicio vrajeala, e doar parerea mea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat, toate ziceti chestia asta ca nu va intereseaza fizicul, cand ala ne atrage pe toti la prima vedere,, stiu ca esti serioasa, dar aici nu ti se pare ca ai gresit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Normal ca ne atrage fizicul... dar la mine e diferit... au fost multe situatii in care pur si simplu am simpatizat mult niste baieti (de greutati diferite, mai slabi, mai grasi), chiar nu-mi pasa de acest aspect ( am specificat ca nu as vrea sa fie supraponderal sau extrem de slabi). Eu doar mi-am spus parerea, nu ma mai judeca atat! Da, poate ca altele doar spun si nu simt ceea ce spun, eu cred si simt in ceea ce spun. Nu toate suntem asa superficiale sa judecam pe cineva in functie de aspectul sau, daca ii dai o sansa iti vei schimba perspectiva.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man tu nu ai inteles sa fie gras contul bancar

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca vei gasi in lume persoane atragatoare chiar daca nu sunt fotomodele, vor compensa mereu prin caracter, bunatate, inteligenta,, personalitate si multe altele.
Nu te judec, PowerPuff, la randul meu mi-am zis parerea

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Alea nu atrag pe nimeni sexual, doar aspectul fizic ne atrage sexual, dar femeile au un ciclu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E o prostie materialismul asta, eu unul chiar nu-l inteleg, e o prostie insasi chestia ca tu ai putea iubi banii in detrimentul partenerului, banii ii multiplici, omul nu poate fi nici macar clonat, da' sa mai faci unul ca el, fiecare isi are personalitatea in radacini, dar na... asa e lumea de la facerea ei, fiecare pentru el, fiecare dupa o viata mai buna, toti vor in puf, dar sa traiasca decent nu vor.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man aia nu-i iubire e doar interes atat, iubirea derifa din placerea de a place pe cineva nu din interese materiale, femeile din ziua de azi au uitat sa iubeasca multe find materialiste sau usuratice, rar una cu cap, eu am dat de cateva dar toate sunt ocupate ca sunt prea bune, cuminti

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu te atrag sexual, dar te atrag altfel, e mult mai placut sa discuti cu o tipa care arata ok si sa o duca capul, sa fie si draguta prin gesturi,, vorbarie, decat una care e Miss Universe dar nu stie cati ani are

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cand vreodata eu n-am avut dreptate?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cand spui ca va lua echipa ta campionatul

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt eu in febra entuaziasmului... eram mic cand a luat Arsenal ultma oara campionatul, daca il va lua vreodata, intru in coma alcolica, iti fac si cinste, atat de mult imi doresc asta!
Vorbind realist, cred ca voi avea nepoti si Arsenal nu mai ia campionatul, o sa le povestesc despre amaraciunea pe care mi-a dat-o echipa asta, cati nervi mi-a facut, cate nopti nedormite si asa mai departe
Mosul a prelungit cu inca 2 ani, eu in anii astia fotbal nu mai urmaresc, nu are sens sa fiu la fel de frustrat.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Orice e posibil man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu si la Arsenal, rezerve enorme de bani au si nu transfera ceva capabil cu care sa ataci titlul, toate epavele de jucatori vin si la final ramai doar cu regretul,, mai ai si un terminat de mos la carma, am incetat sa-mi mai fac filme de campioni, nu l-am castigat cand toate rivalele erau la pamant, acum chiar ca nu mai pupam cand toate s-au intarit, mai au si antrenori buni

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sa vina in ro poate aici iau campionatul

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Degeaba il castiga in mortaciunea asta de liga daca nu-l castiga unde sunt cei mai buni, adica in Anglia/
Barcelona ta a luat-o si aia pe aratura, a venit Valverde ca antrenor la catalani, sa vezi ce-o sa rad de ei sezonul care urmeaza, cred ca abia vor prinde topul

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Trebuie sa merg in barcelona sa vorbesc cu baieti ca sa-si revina dar nu am bani ce sa faci

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Trimiti e-mail la adresa clubului, cum faceam eu ca sa le cer socoteala alora pentru rezultate proaste)))))

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Sigur are 12 ani, las-o...

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Cel mai probabil...

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e de tine atunci! https://www.google.ro/......ps?/search

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

M-ai lasat fara cuvinte! Altceva nu pot sa spun! Nu ma obosesc dand explicatii unor persoane cu un coeficient scazut de inteligenta si de bun simt. Ramai la stadiul in care esti acum.

| Pabibabum09 a răspuns:

Intre cele doua extreme. laughing Insa, caracterul si prezenta sa de spirit conteaza cel mai mult intr-o relatie!winking

| CryLulu a răspuns:

Mereu voi crede că cei slabi atrag mai mult decat cei grași.

| GDragon a răspuns:

Cei mai placuti sunt baietii cu atitudine si personalitate, care au o cultura si o educatie...Bineinteles,ca si aspectul fizic conteaza, in limita in care sa fie unul placut.