| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Vă plac persoanele slabe sau grase?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Eu nu tin cont de cum arata alte persoane. Nu ma intereseaza fizicul, daca o persoana este prietenoasa si se poarta frumos poate sa aiba si 200 kg, sau 40, mi-e indiferent.

59 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt fete frumoase grasute, vad mereu asa ceva, dar grasimea nu e sanatoasa, pentru ca contribuie negativ la multe boli, oameni din prima cand te vad fiind gras nu te plac, e ceva involuntar
boala de inima
tensiune arterială crescută
accident vascular cerebral
Diabetul de tip 2
niveluri ridicate de colesterol
cancer
osteoartrită
apnee de somn
calculi biliari

| RAY a răspuns:

Curcubeu vorbeam de prima impresie involuntara, nu are legatura comportamentul cu greutatea

| RAY a răspuns:

Tu nu vezi ca tot te bagi in seama cu mine, ai stat cu capul in soare de aici si cauza probabil, parca spuneai ca nu conteaza aspectul iar acum scrii ca daca sunt gras nu ma suporti, omule tu esti foarte lipsita de ratiune, logica

| RAY a răspuns:

Ma omule eu doar glumeam cu tine atat, nu am spus ca nu ai dreptul la replici,am spus eu vreodata cuiva ca nu are, din contra sunt pro exprimare libera,tu jignesti nu eu,nu ti am cerut nimic omule,exagerezi,ce ai,daca nu ma suporti e treaba ta, eu nu te am obligat sa imi raspunzi, mai oameni buni nimic nu e obligat sa vorbeasca cu cineva, puteai spune frumos ca nu ai simtul umorului simplu, adio

| RAY a răspuns:

Cei maturi nu au simtul umorului, inteleg, cei maturi sunt autisti, depresi, tristi, emo

| RAY a răspuns:

Cand te am jignit omule?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Tu continui sa jignesti intr una, ce rost are discuta asta nu inteleg e spam, atata drama faci, pe viitor iti dau adio si gata atata dramatisezi, alea nu sunt jigniri, s-a vazut si in intrebarea asta ba spui ca nu conteaza greutatea fizicul apoi singura te contrazici

| RAY a răspuns:

Și tu faci parte din categoria ălora grași pe care nu ii suport vs Spre deosebire de unii useri care ma aduc peste tot în discuție, nu aspectul contează rolling on the floor

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Apropo, în legătura „afirmației" făcute de „InYourMind" „Și tu faci parte din categoria ălora grași pe care nu ii suport", eu ador oamenii „grași"! Serios! Și eu mă număr printre ei, dar pe mine mă urăsc!
În rest, toți sunt simpatici!
Bine, nu toți „grașii" pe care i-am cunoscut, dar 99, 99%.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

As vrea sa numai vb cu mine legat de acel user

| RAY a răspuns:

Din cate se pare ma cunoști atât de bine încât sa faci afirmații. În opinia ta de cunoscător avizat sunt: lipsita de ratiune, logica, frustrata, invidioasa.

daca erai rationala nu conversai cu mine si ma ignorai, dar voua va plac dramele,num ispune tu mie ca nu iti plac,nu pe naiba va place sa fiti jignite,sa fiti batute,agresate fizic,sa se faca misto pe seama voastra,pentru ca sunteti fiinte emotionale,aveti nevoie de emotie,de trairi, de suferinta, plansete, de asta va plac baieti rai iar cei cuminti zona prieteniei,sunteti masociste dragele mele in mod emotional si in biblie scrie barbatul iti va face viata un infern iar tu vei accepta asta

Din acea întrebare a ta anonima reiese:
● ca sunt lesbiana - nu am luat-o ca pe o jignire, doar ca vad ca iei în considerare ca o fata care nu îți dă atenție e pe invers
a fi lesbiana nu este o jignire
●"un barbat matur nu vorbeste cu tine" - unul matur știe ce și când sa vorbească, pe când unul imatur bate câmpii.
repet cu voi e simplu,nu produci o drama = zona prietieniei sau ignor

nu ca promovez asa ceva, dar asta e adv va place o bruta scapa din pestera fara sentimente, emoti, eu fac pariu ca ma placi, pentru ca iti provoc emoti

| RAY a răspuns:

InYourMind nu ma consider superficial, atractia fizica e ceva involuntar, nu pun accent doar pe fizic, ce romantic ma detesti dar iti pierzi timpul cu mine

| RAY a răspuns:

| InYourMind sa fie egalitate, ca tot vreti egalitate, eu te ignor eu,tu ma ignori tu, asa e democratic, ieri, azi ce te am mentionat, hai sa nu exageram

| RAY a răspuns:

. E și părerea a milioane de femei care au relații și casnicii fericite fără sa ajungă maltratate prin spitale.

de asta rata de divort e mai mare ca in toata istoria ca sunt fericite,din contra o data cu sensiilizarea barbatului ele au explodat,azi sunt mai multi barbati singuri ca niciodata,barbati care nu stiu ce sunt,feminizati atat fizic cat si in suflet, dramatic,asta da nastere la misogism, misandrie, feminism extrem, mgtow, incel si alte chesti, barbati au uitat ce inseamna a fi barbat

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

„sunt mai multi barbati singuri ca niciodata, barbati care nu stiu ce sunt, feminizati atat fizic cat si in suflet, dramatic, asta da nastere la misogism, misandrie, feminism extrem, mgtow, incel si alte chesti, barbati au uitat ce inseamna a fi barbat"
Da, și atunci cum atâtea femei își găsesc alt iubit pe Facebook?
„sunt mai multi barbati singuri..."
Da, pentru că mulți vor să fie „șefu" și 50% dintre femei nu accewptă asta.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai vezi asta e faza nu exista asa zis fericire

| Catrice a răspuns:

Spre deosebire de unii useri care ma aduc peste tot în discuție, nu aspectul contează.
Am întâlnit oameni slab i nesuferiți și oameni grași de treaba, cu care ai ce discuta.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Imi esti datoare pentru poza, uite, ce bine-ti merge, l-ai kukerit pe ray.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Îți dau cianura pentru poza și efectele ei laughing
Mr RAY, uite un lucru: ești gras și insuportabil. Nu te-ar vrea în preajma nici un câine. Cu atât mai puțin eu.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Cand vrei sfaturi de fashion, stii unde sa vii, de acum inainte. laughing
Vad ca te-a facut si rea poza.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

E frustrata, invidioasa ca nu e ea cea din poza, nu vezi ca iti da cu capul de telefon

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Știu pe cine sa evit acum laughing
Sexy și rea rolling on the floor

| Catrice a răspuns:

Și tu vrei sa spui ca nu am drept la replica? Ești penibil. Maturizează-te.
Nu ți-am cerut nimic și nu vreau nimic de la tine. Sau vrei sa ma pun în genunchi sa te implor sa nu mai spui ce-ți trece prin minte despre persoana mea și caracterul meu? Și tu faci parte din categoria ălora grași pe care nu ii suport. Punct.

| Catrice a răspuns:

Dacă a spune tuturor ca te plac și a ma jigni pentru tine e o gluma, atunci nu ai minte nici de copil de grădiniță.
Și arunca o privire peste răspunsuri tare sa vezi cine a început cu jignirile.
Și parca ma ignorai ca sunt o misandra ipocrita, dar tu ai început sa spui de mine prin răspunsuri de ceva timp rolling on the floor

| Catrice a răspuns:

Din cate se pare ma cunoști atât de bine încât sa faci afirmații. În opinia ta de cunoscător avizat sunt: lipsita de ratiune, logica, frustrata, invidioasa.
Din acea întrebare a ta anonima reiese:
● ca sunt lesbiana - nu am luat-o ca pe o jignire, doar ca vad ca iei în considerare ca o fata care nu îți dă atenție e pe invers
●"un barbat matur nu vorbeste cu tine" - unul matur știe ce și când sa vorbească, pe când unul imatur bate câmpii.

| Catrice a răspuns:

Doar fiindcă ți-am zis ca ești imatur te-am jignit? Răspunsurile tale dovedesc multe lucruri legate de gândirea ta superficiala și imatura.
Nu spuneai tu mai demult prin întrebari ca ești gras? Asta e un adevăr, nu o jignire.
Am spus ca am cunoscut grași ok și credeam ca reiese ca am avut de-a face și cu cei care m-au făcut sa ii detest. Afla ca în acest moment și tu ești printre ei.

| Catrice a răspuns:

Frate. Omule. Copile. Ce vrei tu sa fii.
TU ai fost cel care m-a adus primul în discuție, am descoperit din întâmplare explorând întrebările pe aici și ceea ce am făcut a fost sa ma folosesc de dreptul la replica și sa spun adevărul. Ca DUMNEATA ai început sa bați câmpii și să-ti faci fantezii cu mine este strict problema ta.
Și ca sa știi pe viitor când te mai gândești ca o femeie trebuie bătută ca sa fie fericita: genul ala de băieți mi se par potriviți de închisoare. E și părerea a milioane de femei care au relații și casnicii fericite fără sa ajungă maltratate prin spitale. E și situația mea dacă te preocupa viata mea personala atât de mult.
Și totuși, de ce memoționeze de mine prin răspunsuri, ceri de câteva ori să-ți accept cererea de stop ignor când tu m-ai ignorat de atâtea ori în trecut? rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Nu prea îmi plac băieții foarte slabi.

| Frank51 a răspuns:

In general cele potrivite, daca e sa ne luam dupa fizic.

| SilentRain a răspuns:

Alea grase 100+kg
Dar îmi plac și alea slabe - 45 kg

| aXy99 a răspuns:

Slabe.

| sofisis a răspuns:

Pentru ce? Pentru socializare? Nu dau doi bani pe cum arata. Pentru o relatie ...mai impliniti. Nu suport barbatii slabi.

| Plato a răspuns:

Am mai raspuns la asta. La taiat/carat lemne imi plac persoanele mai solide, dar sa varuiasca in pod prefer unu mai slab.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Iubitica ta e slaba? curcubeu e slaba, sper

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu e relevant pentru subiect. happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

E in tema intrebari user plato

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Onorata instanta, intrebarea stimabilului domn Ray tine de viata mea personala, asa ca refuz sa comentez nefiind relevant pentru caz. happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Bine stimabile plato, de data asta te iertam ca e sabat, sa manci pizza si pentru mine

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Am fost deja, dar cum ti-am zis, coastele-s mai... altceva. Pizza e mai meh.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce e cel mai rau pentru un baiat, sa fie prost, urat s-au sa aiba pu+la mica?

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

thinking
Nici nu mai știu laughing
Ciudata asta-s eu!

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Apropoo de ce intrebi, tie frica ca nu te mai ia nimeni de nevasta?

| Dalmore a răspuns:

Slabe.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca e vorba de partenerul de viata, imi place sa fie bine facut.
Dar alte cunostinte, prieteni, nu ma deranjeaza aspectul lor, ii respect asa cum sunt.

| CdeMetal a răspuns:

Cele obeze imi plac cel mai mult

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru CdeMetal):

Serios? laughing

| CdeMetal a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Normal, ma topesc dupa fetele de 300 si ceva de kg

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru CdeMetal):

laughing
Atunci nu sunt singura care adoră persoanele grase!?
Dar totuș eu sunt prea grasă, cred!

| CdeMetal a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu sunt slabut.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru CdeMetal):

Și cei slăbuți sunt simpatici!