| anonim_4396 a întrebat:

Vă plac produsele Fornetti? Mincati des? Si care sunt preferatele voastre? Multumesc, o zi bună tuturor.

Răspuns Câştigător
| Sanziana78 a răspuns:

Imi plac toate in special cel cu telemea, visine si caise
Nu mananc prea des din cauza ca nu -s sanatoase

34 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Imi plac, in special cele cu fructe!
O seara buna happy

| Drimmero a răspuns:

Alea cu branza dulce sunt fantastice

| gemeni6226 a răspuns:

Cand nu am timp sa iau micul dejun acasa si am treaba urgenta in oras mai maninc din cand in cand fornetti, preferatele mele sunt cele cu branza dulce.

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Da. Siii traiasca sfanta ciocolata. Eu iti doresc o zi mai buna decat ai urat tu.

| deeeaqq a răspuns:

Da
Alea cu mere şi caise. Şi să nu uităm de alea cu ciocolată.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Fornetti! ce imi placeau cand eram mic si acum imi plac desigur si acum sunt bune imi plac cam toate produsele sunt bune oricand.

| Yurisa a răspuns:

Ciuperci, telemea si cascaval

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac dar mananc foarte rar, de vreo 2-3 ori pe an. Imi plac cele cu visine, caise si pizza lor picanta ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam toate imi plac. Mai ales cand vin de la scoala laughing)

| Deliiiia a răspuns:

Cele cu pizza sau cu iaurt şi căpşuni big grin

| dragodana a răspuns:

Salut! Imi plac, dar mananc rar pentru ca nu sunt sanatoase.Imi plac cele cu ciocolata, caise si cascaval. Miam!

| RorySan a răspuns:

Dap..Toate imi plac big grin

| JustStitch a răspuns:

Da, imi plac produsele Fornetti, imi plac toate happy

| Madesz a răspuns:

Alea cu visine is bestiale.

| Fumiko a răspuns:

Da imi plac foarte mult.Dar nu mananc foarte des.

| DeeDee817 a răspuns:

Da. Mănânc din cand in cand. Pai preferatele mele sunt cele cu ciocolata, caise, visine, brânza dulce, și cu pizza...

| georgianasiiulia a răspuns:

Da imi plac produsele Fornetti si manac des nu exista fornetti care sa nu imi placa.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Imi plac produsele fornetti, in special pernița cu ficat

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Da imi plac, cel mai mult cele cu telemea si saratelele cu cascaval, nu mananc prea des pentru ca nu sunt foarte sanatoase.

| forlucky a răspuns:

Le iubesc te toate

| Anonim141297 a răspuns:

Pai, cum produsele Fornetti sunt aduse de peste ocean si sunt recongelate, nu mananc foarte des, dar oricum o mica pofta nu strica! Mie imi plac cele cu branza tip saratele.

Răspuns utilizator avertizat
| ALOALO123 a răspuns:

Sunt extraordinare! Eu le ador pe celecu branza? cascaval si cele cu visine! Nota 10

| Tabia a răspuns:

Cu cașcaval, pui

| nothinginteresting a răspuns:

Da, în special cele cu cacao și caise. Nu mănânc des, cam o dată pe lună, aș spune.

| Mara1997 a răspuns:

Îmi plac foarte mult, mai ales cele cu pizzalaughing

| Idontcare11 a răspuns:

Da imi plac sunt bune doar ca oameni care le vind nu le pasa de igiena. A cazut tava cu forneti pe jos si le-a pus la loc nu le-a aruncat de atunci nu mai mananc de acolo. Totusi nu toate locurile sunt asa.

| irina3893 a răspuns:

Sunt extrem de bune. Mănânc cam odata la 2 luni. Le ador pe cele cu pizza

| Anetta2005 a răspuns:

Sunt extrem de bune, dar la fel sunt si extrem de nesanatoase, deci nu mananc prea des