| Vernusio a întrebat:

Va plac serialele turcesti?
Urmariti vreun serial?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

M-am uitat cu mama la Gunes
şi sunt mândră de asta

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu ma uit la asemenea seriale. (Nu ma fascineaza, iar unele chiar le detest, insa gusturile nu se discuta)
Stai. Nu stiu daca se pune, dar o data am primit o provocare sa ma uit la un episod din Bahar laughing
Am avut o migrena de la atat de multa drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac si nu urmaresc dar ma chemase mama sa vad o faza din Bahar, era una imbracata in costum de mos craciun si legata cu beteala de un brad. A fost simpatica faza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi plac
Am urmărit câteva precum
Ezel, Suleyman Magnificul, Iubire Interzisă, Stăpâna Inimii, Dragoste și Pedeapsă, Iffet, Lale, Fatmagul, Bahar, Feriha, 1001 nopți, Poveste de Familie, Legământul, La mâna destinului, Asi și Înainte de sfârșit.

| Fumiko a răspuns:

Nu.nu imi plac :0

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Hell no. laughing
Urasc serialele turcesti. straight face