| anonim_4396 a întrebat:

Va place chatul TPU? Ce va place la el?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Eu nu il folosesc, dar e bun pentru ca o sa scada numarul intrebarilor stupidehee hee. gen "ce ati mancat azi dimineata?" raised eyebrows

10 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Nu, nu-mi place. Daca nu-mi place chatul, logic, nu-mi place nimic la el.tongue

Dar tie?

| inna a răspuns:

Da, e dragut...nimic mai mult.

| Gabry a răspuns:

Nu stau pe chat, dar e bun pentru cei care au chef de vorba, si nu se mai gasesc intrebarile "ce faci?" sau "cine vorbeste si cu mine?"

| YLLL a răspuns:

Îmi place sa ajut şi sa fiu ajutata.happy

| danutza a răspuns:

nu ma preocupa pentru mine e inexistenthee hee thinking

| Spanc a răspuns:

E interesant; asa cunosti persoane noiwinking

| Dan a răspuns:

Este un lucru bun si practic!

| Ruxyana a răspuns:

Este un program fosrte interesant... unde poti invata cat de perversi pot fii uni oameni. povesti de dragoste, horror, de despartiri, triste sau fericite.happy...aici ma simt eu bine.pentru ca, cand ma simt prost.trista.ma ajuta multi oameni pe care nu-i cunosc. iar cei care il cunosc ma ajuta numai cand vor sa profite.aici nu gasesti acest fel de oameni.happy.
iar cand sunt suparata cer un sfat. iar unele sfaturi imi ajung la inima:X:Xhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roxy faci aluzie tongue?

| FoXy a răspuns:

Da eu il folosesc din cand in cand.Bine macar ca au scazut intrebarile de gen"o iubiti pe hannah montana?laughing)"