| MihaiAndrei666 a întrebat:

Va place cum aratati? Daca da,de ce? Daca nu,ce ati schimba la voi?
Sunteti multimiti de trasaturile fetei? Sau de corp?
Aveti semne pe corp(cicatrici,semne din nastere, pete pigmentare etc etc)de care va este jena?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma multumesc asa cum sant

| Celcestietot a răspuns:

Părere mea personală nu o spun, pentru că asta ar însemna probabil să mă laud. Lumea are o părere bună despre mine la aspectul feței, deci înseamnă că așa și este, nu? Depinde și de fiecare persoana în parte cum te vede, unii te vad mai urat, alții mai frumos, contează perspectiva fiecăruia. Nu am nimic semn pe corp de care sa îmi fie jenă. Până la urmă și dacă are cineva așa ceva, nu trebuie să îl judecam sau să râdem de el, că tot om este. Răutatea nu face bine nimănui.

| Justme1997 a răspuns:

Sunt destul de multumita de cum arat, mi-ar place sa am cateva kg mai putin dar e ok si asa. Am mai multe cicatrici de care nu sunt mandra.

| deeeaqq a răspuns:

Da.
Fff mulțumită.
N-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,îmi place cum arăt, sunt mulţumită. Parcă într-un fel aş fi vrut să fiu cu vreo 5 cm mai înaltă, dar n-am făcut niciodată o tragedie din asta.
Singurul lucru pe care chiar aş fi vrut să îl pot schimba este mărimea sânilor(să excludem operaţiile).Aş fi vrut să îi am mai mici, cam jumătate din cât sunt acum sau măcar cu o cupă în minus. Sânii mari pot fi foarte incomozi câteodată...
Am câteva cicatrici în genunchi din copilărie, dar nu îmi este jenă cu ele, nu ar avea de ce.

| mentholinks a răspuns:

As vrea sa fiu mai urat sa nu ma oprească tote fetele pe strada să-mi ceara numărul de telefon.