| anonim_4396 a întrebat:

Vă place înălțimea voastră?

42 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

2,02? Cum sa nu îmi placa? În mulțime, sunt cu un cap deasupra tuturor, vad bine ce se întimpla în jur. happy

| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Ai vrea mai scundă sau mai înaltă?

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai înaltă happy

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Care ar fi idealul tău de înălțime?

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

| Drimmero a răspuns:

Da, conteaza ca sunt oarecum proportional cu kg, e ok.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Te deranjează dacă spui ce înălțime ai? Chiar sunt curioshappy Undeva am văzut că scriai că ești „pitic"

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

1.83 am, destul de pitic pentru giganti si destul de inalt pe langa pitici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Parca voiam doar o idee mai inalt. Dar merge si asa big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Tu ce înălțime ai, Bogdan? Asta dacă vrei să spui, nu mă deranjeaza dacă nu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca 1.80. Sau aproape big grin

De ce sa ma deranjeze... este okwinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

„De ce sa ma deranjeze... este ok"

Exact, ești numa' bun. Eu din păcate la 169 m-am opritsad

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Este ok, ca intrebare. Nu conteaza inaltimea. Sau nu ar trebui big grin

Pai nu are nimic, asta este. Sigur o sa te avantajeze cumva aceasta inaltime, pe viitor.
Mai mic, mai puternic big grin

| Freya1 a răspuns:

Chiar dacă sunt miniona ma simt ok, nu am o problema.

| Frank51 a răspuns:

Deloc. Dar ce pot face? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Nimic, în afară de să te accepți cum eștilaughing Și eu sunt în aceeași situație. Tu parcă 1.70 ziceai odată că ai, m-ai luat cu un cm

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis 1.70 încălțat laughing mda m-am acceptat și îmi place cum sunt, dar ști cum e, unele lucruri nu ar strica sa fi fost mai bine laughing

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Așa-i așa-i

| Dismally a răspuns:

Sunt multumit de ea, nu mi-am dorit niciodata o alta inaltime.

| Lukasssz a răspuns:

Se putea si mai bine.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă ii adaug vreo 4-5 cm, atunci da.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Dar media la femei e de 1.60, dc crezi că te-ar dezavantaja înălțimea ta? Sau nu ajungi la pragul ăsta?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ajung, ajung am 1, 61. happy Uneori nu ajung la lucruri și asta devine enervant. Ar fi mers acolo măcar puțin mai mult laughing.

| Invictusman a răspuns:

Da, sunt mulțumit. Burta e problema nu înălțimeahappy sunt cel mai înalt din familie cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal? Sau altora? Ca așa mi s-a spus că sunt scund. Imagineaza-ti sa vrei sa ți schimbi corpul și să nu te simți bine în el pentru ca așa a zis x și y.
Sincer daca as avea ocazia mi-as face și transplant de fata, cu cel puțin 186 așa dacă de-a bine la pipite. Nici prea scund, nici prea înalt, perfect, și cu o fata atractiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 1.70 dar mi-as dori sa fiu mai inaltă, cel putin 1.75.
Înălțimea dă atitudine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai foarte bine și așa. O bună parte din fetele și femeile pe care le văd au în jur de 1.60-1.65. Bineînțeles că sunt multe și mai micuțe, dar și mai înalte.

Dar chiar crezi că înălțimea îți dă atitudine? Eu mai mult aș miza pe personalitate.

| blairelovesmusic a răspuns:

1.60, nu.

| anonim_4396 explică (pentru blairelovesmusic):

De ce nu?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt scunda, isi bate lumea joc de mine. Plus ca parintii mei sunt inalti. Eu doar...imi urasc viata.

| anonim_4396 explică (pentru blairelovesmusic):

Cunosc fete și femei în toată firea mai mici decât tine. Și sunt foarte simpatice. Ești prin gimnaziu de zici că-și bate lumea joc de înălțimea ta?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt in liceu, clasa a X-a.

| anonim_4396 explică (pentru blairelovesmusic):

Stai liniștită că ești ok. Poate o să mai și crești până la 18 ani. Nu multe trec de 1.60-1.65 să știi.

| rapandula a răspuns:

Nu. Vreo 10-15cm in plus ar fi fost perfecti.
O sa ii adaug cu operatie daca natural nu s-a putut.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Nu fă prostii. Cu ce operație te-ai putea înălța, crezi că ar fi bine pr organism?

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia de lungire a picioarelor. De ce sa fie daunator organismului? Doar mi se reteaza frumos picioarele, se indeparteaza 10 cm capetele taieturii si cu niste ace trecute prin capetele taieturii celor doua bucati rezultate din fiecare picior se forteaza impingerea una catre alta, astfel fortand osul sa creasca cu pana la 1cm pe zi iar intr-un final se va suda o data ce se ating capetele. Si kbooom, +10 cm.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Nu prea sună binestraight face creșterea o regleaza STH-ul, nu că-ți trage de os

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

O data ce operatia exista si nu a primit critici cu privire la efectele sale, decat ca e dureros si dupa operatie iti vei pierde echilibrul trebuind sa reinveti sa mergi (exista recuperare pentru asta), dar asta e o nimic pe langa rezultat.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Sa zicem ca ai 1.70 si ajungi la 1.80-1.85 in urma acelei operatii. Realizezi ca o sa arati ridicol? La oameni de o asemenea inaltime totul e mai mare, nu doar picioarele. Ai noroc ca pana strangi tu banii pentru operatie o sa ti se dezvolte complet creierul si o sa iti dai seama ca e o idee foarte stupida.

| Lusiaa a răspuns:

Depinde in viata de zi cu zi e ok doar ca pantalonii is atat atat de lungi in magazine?