| Ciocu_Costel_1977 a întrebat:

Va ro mult am si eu o intrebare am cumparat un lcd Samsung 37a557 l-am comandat online din magazin de refurbished si de cateva zile dupa ce il opresc si se raceste al pornesc si mi afisaza pe display dungi verticale pe tot ecranul in timp asi revine sper sa nu fie din display, cateodata se mai blocheaza jumate din ecran intepeneste in timp ce cealalta merge nu stiu din ce este si nici garantie nu mi au dat la el, va multumesc astept un raspuns

3 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

A fost reparat pc-ul si ti l-au vandut tie asa la buleala mai bun era unu dupa eMAG nu ai ce sa ii faci doar sa il spargi...

| Ciocu_Costel_1977 explică (pentru gmbod1):

Dar eu nu am probleme cu pc-ul cred ca tu lucrezi la eMAG si le faci reclama... happy

| gmbod1 a răspuns (pentru Ciocu_Costel_1977):

As vrea eu sa lucrez la eMAG dar am doar 16 ani laughing eu zic de eMAG ca, cumpar destul de des de acolo si nu am avut probleme ma intelegi ca nah daca vrei iti ei unu dupa ebay.com cum mi-am luat eu un laptop alien cu 400$ multumithappy?