| marian19 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine. nu stiu ce sa mai fac... acu 2 saptamani am intrat pe un site si acolo spunea ca pot afla parole de mess si eu desteapta de mine mi-am bagat mailul si parola si dupa vreo 2 zile cand sa intru pe mess... imi spunea ca nu e buna parola crying in fine mi-am facut alt id sad aproape la fel ca primul si am bagat in lista fostul meu id. Peste cateva zile la scoala au inceput sa'mi spuna colegii ca ce am patit confused de ce mi-am pus la status " fac show la web " luati web daca vreti sa ma vedeti dezbracata ":O:O eu cand am auzit nu imi venea sa cred, le'am zis ca nu am fost eu si ca cineva mi-a aflat parola crying( si am si incercat sa vb cu ala care tot intra pe id'ul meu l'am facut in toate felurile si tot intra intruna si pune prostiile alea la status si trimite o gramada de masuricrying( nu stiu ce sa mai fac sincer crying in id'ul acela toti ma cunosteau aveam doar cunoscuti. cine stie ce cred acum despre minecrying((( nu stiti cum as putea sa imi recuperez parola va rog sunt disperatacrying(((((

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, cam la ce-ti trebuia tie sa afli parole de mess? Cumva ca sa faci acelasi lucru care ti s-a intamplat tie? Prostia se plateste!

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde.Pe ce site ai intrat?

Răspuns utilizator avertizat
| Lorelai a răspuns:

Stai linistita isi dau si eu seama ca ceva s-a intamplat, ca nu ai cum sa fii tu! Nu mai poti afla parola de la acel id!

| 16.laura.16 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii tai sa-i da ignor si ai scapat!(un mass in care sa scrii sa dea ignor la idul X)
Data viitoare fi mai atenta!

| ioana_5009 a răspuns:

Intra pe mail si cand spune ca parola ta e gresita da click pe "am uitat parola" sau asa ceva si schimbo... bafta

| anycutza [:X] a răspuns:

Dar poti sa iti schimbi parola... poti scrie pe google,, Cum sa imi schimb parola de messenger?'' asa nu o sa mai poata intra happy