| nevermind_3854 a întrebat:

Va rog, cine stie cum pot sa sterg un comentariu postat de mine pe peretele cuiva pe facebook? Am incercat dar nu am cum sa sterg nu imi da nici o optiune de sters poate stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Anonymus_4606 a răspuns:

Vrei sa stergi un comentariu de-al tau pe peretele altcuiva? Atunci uita-te la sfarsitul primului rand scris de tine si acolo daca dai cu mouse-ul vei gasi un "x" si dai click pe el, te intreaba daca esti sigur daca vrei sa stergi comentariul, dai pe "ok" si.gata! :* Sper ca ai inteles!

6 răspunsuri:
| Alkyda a răspuns:

Pur si simplu te duci la comentariu si dai de x care iti apare undeva in dreapta la comm.

| eduardinoedy a răspuns:

Ceea ce ai comentat pe facebook nu mai poate fi sters

| Narcis196 a răspuns:

Trebuie sa vb cu tine ca sa te pot ajuta
Jupanul_narcis@yahoo.comwinking

| nevermind_3854 explică:

Am aflat singura gata.

| cryss09 a răspuns (pentru nevermind_3854):

Imi poti spune si mie te rog cum si eu am o problema asemanatoare
Multumesc anticipat!

| Sirinian_Lucretia_1949 a răspuns (pentru nevermind_3854):

Cum ati aflat? Sunt intr-o situatie identica si nu ma descurc. Multumiri!