| bony a întrebat:

Va rog cititi am o problema as putea zice, am stat cu un baiat acum ceva timp asta insemnand cu 2 luni in urma, dar ne-am despartit pentru ca am fost la tara la bunici la discoteca si el a venit cu mine, eu am plecat acasa iar el a mai ramas, eu avand 2 prietene care mai ramasesera acolo, ele vazandu'l pe el in compania altei fete,"am inteles de la el ca era putin dus din cauza alcollui" deoarece eu plecasem si se cam suparase, in fine fetele vazandu'l pe el acolo a 2 zi mi-au spus mie, eu auzind nu i-am mai raspuns in aceea zi deloc la telefon, in urmatoarea zi in care m-a sunat i-am raspuns si si-a cerut iertare si in fine. nu i-am raspuns nimic, mai vorbeam cu el la telefon dar nu asa de mult cum o facem odata deoarece incercam sa il evit cu toate ca il iubbeam si il iubesc si acum enorm. M-a sunat intr-o seara si m-a intrebat "cu noi ce mai este" i-am raspuns "nimic" el s-a cam bosumflat (nu pot sa mai fiu cu o persoana cat stiu ca m-a inselat) am mai vorbit de atunci de cateva ori am mai luat si eu legatura cu el...si chiar nu stiu ce sa fac IL IUBESC ENORM (va dati seama nu atat de mult incat sa nu mai pot gandi ca alte persoane) nu stiu ce sa fac daca m-ati ajuta cu adevarat v-as fii cu adevarat foarte recunoscatoare.pls.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stiu ca te-a dezamagit,dar acum,ajunge,l-ai pedepsit destul.
Cauta-l,spune-i ca aveti de discutat serios si mai da-i o sansa.
Nu-i pacat sa stai sa oftezi si sa te amarasti singura,cand ai putea sa fii cu el, sa radeti si sa fiti fericiti?
Hai, cauta-l si spune-i ca e bine cu voi...

| Malphas a răspuns:

Iartă-l. Se mai întâmplă.