| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati raspuns.Imi place mult de un baiat din clasa de la mine si nu stiu daca ma place si el si nu stiu cum sa procedez.De fiecare data cand se iveste ocazia imi cere cate ceva de ex. pix, radiera, ascutitoare.De multe ori l-am surprins uitandu-se la mine si cand ma intorceam el se uita in alta parte.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| alabala_4392 a răspuns:

Am fost si eu in situatia asta. Am vorbit cu el despre situatie dar nu am ajuns sa fim impreuna. Acum imi dau seama ca am fost extrem de inteligenti atunci. Nu am fi rezistat impreuna. Si vazandu-ne in fiecare zi scoala devenea o tortura mai apoi.
Vorbeste cu el.

| SwEEtGiRlZ explică:

Da dar sti alabela eu sunt cam timida si nu cred ca am curajul sa vorbesc cu elcrying

| Sua a răspuns:

Eu zic sa-l intrebi fata in fata daca vrea sa fie cu tine, ca daca mai astepti mult s-ar putea sa-si gaseasca pe alta si o sa-ti para rau.
Bafta!