| leonteionut a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi cum sa ii zic la o fata ca o iubesc si ca vrem sa ne combinam, sunt cam timid si am 11 ani si nu as putea sa o invit la film sau de astea happy cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Prea tinerel esti baiatul mosului si prea din timp o apuci pe cai gresite.De carte nu zici nimic fugi de ea ca,,, de tamiie. Temele le faci pe la conversatii ca ai mintea doar la jocuri.Cei de virsta ta de la noi din sat acum fac temele ca nu vor sa ajunga niste ratati.Ii ducem la scoala cu caruta 12 km dus 12 intors si nu lipseste nimeni, daca gasesc un loc gol in caruta nu dau bice la cai il mingii cu bicil pe absent scapa de miluiala numai ala bolnav cu febra, chiulangii nu avem ca stiu de rusine si daca uita de ea biciul si nuiaua e leacul pentru mintea cazuta la fund.La noi si tiganii merg la scoala ca fierarul satului are 3 copii si ala mai mare este in clasa a 5 a si este premiant

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Invit-o la un suc si spune-i ce vrei tu - de ce sa-ti fie rusine Cu " sa ne combinam " cred ca esti prea mic pentru aceste cuvinte si daca le mai citesti odata nici nu suna frumos - sa ne combinam - la ce te referi tu Daca erai mai mare puteai sa te combini intr-o afacere - suna mai bine - nu crezi?