| Nicol111 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti dacă ati folosit masca pentru fata pentru puncte maronii din praf de turmeric și zeama de lamaie și dacă e buna? Dau funda pentru răspuns

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E o prostie.
Lămâia nu face decât sa-ti usuce pielea.
Tu ai nevoie de exfoliere. Caută o masca exfolianta.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu iti recomand sa folosesti retete de pe net pentru masti fiindca in cel mai bun caz, nu functioneaza iar in cel mai rau, risti sa ai o reactie alegica. Foloseste intotdeauna produse destinate tipului tau de ten si cauzei pe care vrei sa o tratezi. Nu inteleg exact ce vrei sa spui prin "puncte maronii", sunt pete, pistrui sau puncte negre? in functie de raspuns o sa te indrum spre o solutie.