| DeyuDeea a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!
Am o prietena care se muta in alta tara si doresc sa ii scriu un mesaj (nu foarte lung).
O mica amintire sa nu ma uite!
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Kiddzutsa a răspuns:

Adu`i aminte de un moment frumos petrecut de voi doua, daca este o prietena adevarate niciodata nu te va uita, daca te uita n-a fost prietena... :*

1 răspuns:
| Escape a răspuns:

Poti sa ii daruiesti o fotografie cu voi 2 si pe spate sa fie un mesaj. Mesajul ar trebui sa sune ceva de genul : Multumesc ca mi-ai fost alaturi, nu te voi uita, cu drag Deeathinking succes :*