| alecsa004 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am samsunt s5250 va rog sa imi explicati cum pot descarca pozele de pe telefon pe calculator dar mai detaliat. Va multumesc mult dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prin cablu de date.

| leftside a răspuns:

Conectezi cablu de date de la telefon la usb-ul pc-ului, apoi deschizi my computer si o sa iti apara ceva acolo unde ai chestiile care le ai in telefon, intri acolo si le descarci in calculator sau le copiezi, oricum e bine.

| alecsa004 explică (pentru leftside):

Am conectat cablu de date de la telefon la usb-ul la pc dar mie nu imi apare in my computer chestia aia de la tel... x_x

| leftside a răspuns (pentru alecsa004):

Incearca sa il scoti si sa il mai bagi de cateva ori, poate asa o sa mearga, daca nu merge deloc inseamna ca ai vreo problema cu conectarea.