| zahre a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Deci in primul rand va spun ca am numai note de 10 ( ma rog in afara de matematica la care nu am note nici de 9, 8 decat de 7 si cateodata 8) dar in rest numai 10. Problema ei ca imi doresc foarteeeeeeeeee mult sa imi ia mami un catel sau o pisica. Dar nu pot s-o conving. Cred ca un catel sau o pisica m-ar schimba. M-ar face mai ordonata, mai responsabila, mai matura. I-am spus si de filmul,, Marley and me,, dar tot nu vrea sa auda. Va rog ajutati-ma s-o conving. Dati-mi niste sfaturi. Am incercat si santajul emotional si n-a mers.

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

Daca mama ta nu vrea catel sau [isic nu e din vina ta,poate asa zice ea ca nu meriti, dar adevarul ca nu ii place ei s afaca curatenie dupa el, poate nu suporta parul lasat d episica.Restul sunt numai scuze, am mai intalnit asa parinti.dar de fapt nu le plac lor de fel animalele

1 răspuns:
| Chris a răspuns:

Ce legatura au mediile tale cu faptul ca mama ta nu isi doreste un caine in casa?