| ஐNoNameஐ a întrebat:

Va rog sa-mi dati un cod webkinz nefolosit pentru ca nu am bani sa imi cumpar, oricare animal.Sa imi trimiteti mesaj primat, ca sa nu il ia cineva inaintea mea.Ca sa primiti fundita, scrieti la raspuns"bine", cine imi trimite primul codul nefolosit primeste fundita.Please! Va rog din inima! Trimiteti!

4 răspunsuri:
| ஐNoNameஐ explică:

Kazimir, nu ai trimis mesajul cu codul.Trimite ca sa primesti funda.

| ஐNoNameஐ explică:

Am primit unul in dar.Nu am bani sa-mi cumpar.

| Dreamy a răspuns:

In intrebarile anterioare ai spus ca ai webkinz...So? Te-am prins cu mata in sac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine