| ஐNoNameஐ a întrebat:

Va rog sa-mi dati un cont webkinz jr. nefolosit.Eu, in Constanta nu gasesc sa cumpar.Ma-ti ajuta enorm.Am intrat pe un site cu conturi si parole la webkinz si webkinz jr.si nici una de la webkinz jr.nu mergea.Toti ziceau "super jocurl" si vreau si eu sa experimentez.Sa imi trimiteti mesaj privat cu codul.Ca sa primiti funda scrieti la raspuns "bine", asta dupa ce aiti trimis mesajul. Dar sa mearga codul, altfel nu primiti funda.Va rog din suflet, trimiteti! Stiti in constanta un magazin la care se vinde webkinz jr?

8 răspunsuri:
| TeoDoraAa a răspuns:

Ai incercat la diverta, real sau magazinele de specialitate, mai mult librarii. Sper ca gasesti
>big grin

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| Rebeca2222 a răspuns (pentru WebkinzRomania_4948):

Dar webkinz Romania fata asta nu vorbeste de webkinzi cr=are vinteti voi si tde alta webkinz jr intret pe net scrieti si vedeti ca nu e webkinz degeaba ziceti sa dati coduri ca la webkinz jr nu merg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o MARE MARE MARE IDIOATAwebkinz jr nu se gaseste in tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We000767

| Sandu_Ioana_1999 a răspuns:

Cauta de cumparat pe innet, in jur de 40 de lei cu tot cu animalut de plus.

| alina2013 a răspuns:

Va rog si mie sa-mi dati daca vreti pe privat dau funda
fiindca sora mea de 5 ani vrea si ea

| alina2013 a răspuns (pentru alina2013):

Va rog eu mult sa-mi dati fiindca sora mea isi doreste de cand a facut 4 ani