| dragalasica a întrebat:

Va rog, spuneti-mi ce s-a intamplat cu,, legiuitoarea,,? mersi.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Si-a sters contul. Probabil era foarte afectata si vazand si faptul ca TPU nu mai e ce a fost s-a gandit ca e mai bine sa renunte. Probabil s-a gandit ca TPU ii face mai multe rau decat bine. Si eu am trecut prin momente in care simteam ca ma simt mai rau dupa ce intru pe TPU. Probabil se simtea foarte rau si de aceea a renuntat. Imi pare rau. M-am gandit mult de ce as mai ramane eu daca ea, membru respectabil a renuntat sad

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I se simte lipsa pe sitecrying
Nici mie nu mi-a venit sa cred cand am auzit ca si-a sters contul. E ciudat cum cei buni pleaca primiisad

cami
| cami a răspuns:

Chiar astazi m-am gandit la ea, fara sa vreau. Am inteles ca a vrut sa i se stearga contul. Noi o sa-i simtim lipsa.

| User a răspuns:

Si-a sters contul. De ce? nu stiu.

| Slavic a răspuns:

Probabil sia sters contul sau este deja anonim adica admin happy

| MihAelA_1847 a răspuns:

Multe persoane au intrebat asta in ultimele zile.Cred ca Legiuitoarea si-a sters contul, dar nu pot intelege de ce, era un membru respectat al Comunitati TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a retras, nu vrea sa mai intre pe site si si-a sters contul.

| kittty a răspuns:

Nu stiu si mie mi s-a sters contulcrying